Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Uluslararası Tiyatro Festivalleri kaldığı yerden devam ediyor. Tiyatroseverleri birbirinden başarılı oyunlarla buluşturan festival, Antalya'ya da geliyor. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek Antalya Uluslararası Tiyatro Festivali'nin lansmanının 15 Mayıs Çarşamba günü yapılacağı öğrenildi.

ANTALYALILAR TİYATROYA DOYACAK

62F026D2 5Ae2 44Ff 8Ccb Fb8461600625

Bu yıl 14'üncüsü düzenlenecek Antalya Tiyatro Festivali 17-27 Mayıs tarihleri arasında tiyatro tutkunlarıyla buluşacak. Şehrin renkli atmosferi, sahnede hayat bulacak birbirinden etkileyici oyunlarla daha da canlanacak. Antalya halkının tiyatroya doyacağı festivalin lansmanı, 15 Mayıs Çarşamba Günü saat 11.00'de Akra Hotel'de yapılacak. Lansmanda katılımcılar ve festival programı hakkında detaylı bilgiler paylaşılacak.

E9Bdbd6A B9E9 4844 9010 C1A71B202Cb6

Antalya’nın merakla beklediği Duman Grubu’nun konser tarihi belli oldu Antalya’nın merakla beklediği Duman Grubu’nun konser tarihi belli oldu

ŞEHRİN TARİHİ DOKUSUYLA HARMANLANACAK

Antalya, 17-27 Mayıs tarihleri arasında bir kez daha sanatın büyüsüne kapılmaya hazırlanıyor. Tarih ve kültürle iç içe olan mekanlarıyla, şehir tiyatro tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunacak. Haşim İşcan Kültür Merkezi, AKM Aspendos Salonu, Antalya Arkeoloji Müzesi, Mall Of Antalya Gösteri Merkezi, Kaleiçi Marina Sahne ve Aspendos Antik Tiyatrosu gibi mekanlar, sanatseverleri ağırlamak için heyecanla bekliyor. Ayrıca, A.Ü. Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleşecek olan festival, tiyatroya ilgi duyan herkesi etkileyici performanslarla buluşturacak. Bu yıl Antalya, sanatın ve kültürün büyüsüne bir kez daha kapılacak.

Muhabir: Stajyer Muhabir Remziye Kaya