Antalya’da etkisini gösteren sıcak hava dalgası nedeniyle vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporunu sık sık takip ediyor. Sıcak hava dalgasının ne zaman biteceğini merak eden vatandaşlara müjdeli haber Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’ya gök gürültülü sağanak yağış geliyor. Peki Antalya’da 5 Temmuz Cuma günü yağış var mı? Antalya’da yarın hava nasıl olacak?

ANTALYA 5 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 5 Temmuz Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya 5 Temmuz Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağışın hakim olması bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı20 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya 5 Temmuz (Small)

KAŞ

Kaş’ta 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 12 derece, en yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya 5 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

Antalya’da yaralı halde bulundu… Ekipler tarafından yakalandı Antalya’da yaralı halde bulundu… Ekipler tarafından yakalandı

SERİK

Serik’te 5 Temmuz Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük hava sıcaklığı 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN