Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Avukat Mustafa Alper Oral, Kurban Bayramı mesajı yayınladı. Bayram’ın anlamı, fazileti ve coşkusundan söz eden Başkan Oral seyahate çıkan milyonlarca insanın trafikte dikkatli olmasını vurguladı. Oral, kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:

EN ÖZEL GÜNLERDEN BİRİSİ

“Kurban Bayramı’na yeniden kavuşmanın haklı sevinç ve coşkusunu tüm İslam Alemi ile milletçe hep birlikte yaşıyoruz. Birlik olmak ve birbirimizi kucaklamak, içinde bulunduğumuz günlerde çok önem arz etmekte olup bayramlar da bunun en güzel fırsatıdır. Kurban Bayramı’nın bütün insanlığa; bölgemize ve ülkemize barış ve adalet getirmesini kalpten diliyorum. Kurban Bayramı, özünde çok derin mesajlar taşıyan ve insanlara bu mesajların ulaştığı en özel günlerden birisidir. Sevgiyle paylaşmayı ve paylaşmanın mucize etkilerini gördüğümüz bu güzel ve anlamlı günleri en güzel şekilde geçirmek ve var olandan yok olana doğru bir gönül seferberliği başlatmak hepimizin en önemli görevidir.

TRAFİKTE BU HATALARA DİKKAT

Bu bayramın da ülkemizin dört bir yanında neşe ve sevinçle kutlanması; birbirinden ayrı olan tüm gönüllerin bir araya gelmesi en büyük dileğimizdir. Bayram sevincine ve coşkusuna trafikte yapılacak hatalarla gölge düşürmemek adına mutlaka dikkatli olunması ve trafik kurallarına uyulması çok önem arz etmektedir.

Bayram’ın başlangıcı okulların kapandığı ve turizm sezonunun yoğun bir dönemine denk gelmesi nedeniyle ekonomik anlamda zor günler geçiren işletmelerin de bu dönemi en iyi şekilde geçirmesini diliyoruz. Turizmin başkenti Antalya’mızın Bayram ile birlikte turizm gelirinin katlanması; işletmelerin tam kapasiteyle çalışması ve turizm sezonunun en verimli şekilde geçmesi Bayram coşkusuyla birleşip şehrin yüzünün gülmesi en büyük beklentimizdir.

Antalya’da sıcak hava hakim olmaya devam ediyor… 20 Temmuz Cumartesi Günü Antalya Hava Durumu Antalya’da sıcak hava hakim olmaya devam ediyor… 20 Temmuz Cumartesi Günü Antalya Hava Durumu

Bu düşüncelerle; Gazze’de yaşanan vahşetin bir an önce sona ermesini temenni ediyor, Aziz Milletimizin ve Antalya Halkı ile birlikte tüm YÖRSİAD Ailesi’nin Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu Bayramın tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Kaynak: YÖRSİAD BÜLTEN