Adana’nın projesi onaylandı… Mersin Büyükşehir Belediyesi isyan etti Adana’nın projesi onaylandı… Mersin Büyükşehir Belediyesi isyan etti

Antalya’da bayram sonrası mesai saatleri başladı. Binlerce vatandan 24 Haziran günü mesai başı yaptı. Bayram sonrası hayat normale dönerken belediyeler çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Muratpaşa Belediyesi sosyal medya hesabından yayınladığı duyuru metni ile Lara bölgesinde asfalt çalışması yapılacağını ve bu nedenle yolların 4 gün kapalı olacağını söyledi.

Asfalt Yenileme Calismalari Devam Ediyor 4122C0Da Eb9E 46B9 B035 73F4B8Bf17Dc

BU BÖLGEDEKİ YOLLAR KAPALI

Muratpaşa Belediyesi bayram sonrası başlayan asfalt çalışması ile yolları yeniliyor. Bu süreçte vatandaşların mağdur olmaması için resmi sosyal medya hesabından bir duyuru yayınladı. Lara caddesinde yer alan yollarda yapılacak asfalt çalışması nedeniyle yollar 4 gün kapalı olacak.

58C157F380D1499A85Acaf8965D037Ed

Belediyenin duyuru metninde yer alan bilgilere göre Menekşe Caddesi, Bayındırlık Caddesi, Yaşar Sobutay Bulvarı ve Güller Caddesi yapılan yol çalışması nedeniyle trafiğe kapalı olacak.

28 HAZİRAN'A KADAR KAPALI

Belediyenin resmi X hesabından yayınladığı duyuru metni şu şekilde: “Sevgili Komşularımız; Lara Caddemizin OFO Otel ile Sera Otel dönüşü arasını kapsayan bölümünde 24 Haziran Pazartesi gününden 28 Haziran Cuma gününe kadar asfalt yenileme çalışması yapılacağından komşularımızın herhangi bir aksaklık yaşamaması için işaret ve işaretçilere dikkat ederek Bayındırlık Caddesi, Menekşe Caddesi, Güller Caddesi ve Yaşar Sobutay Bulvarı alternatif güzergahını kullanmaları önemle rica olunur.”

Kaynak: HABER MERKEZİ