Antalya’da etkisini gösteren sıcak havaların devam edip etmeyeceği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Bunaltıcı havaların etkili olduğu Antalya’da hava sıcaklıklarının 40 dereceyi geçmesiyle birlikte vatandaşlar, hava sıcaklıklarının düşüp düşmeyeceğini araştırıyor. Peki Antalya’da 6 Haziran Perşembe günü hava nasıl olacak? Antalya’da hava sıcaklıkları artacak mı?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 6 HAZİRAN’DA HAVA NASIL OLACAK?

Antalya Hava Durumu Nasil Olacak 6 Haziran (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.  

AKSU

Aksu’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.  

ALANYA

Alanya’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.  

DEMRE

Demre’de 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.  

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.  

ELMALI

Elmalı’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.  

Antalya Hava Durumu 6 Haziran (Small)

FİNİKE

Finike’de 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.  

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.  

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.  

İBRADI

İbradı’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.  

KAŞ

Kaş’ta 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.  

Antalya Hava Durumu 6 Haziran (Small) (2)KEMER

Kemer’de 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.  

KEPEZ

Kepez’de 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.  

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.  

KORKUTELİ

Korkuteli’de 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.  

Antalya’nın beklediği fuar için ilk adımlar atıldı Antalya’nın beklediği fuar için ilk adımlar atıldı

Antalya Hava 6 Haziran (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.  

MANAVGAT

Manavgat’ta 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.  

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.  

SERİK

Serik’te 6 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.  

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN