Antalya’da etkili olan sıcak hava dalgası nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Mevsim normallerinde üzerinde seyreden havalar nedeniyle bayram tatili nedeniyle Antalya’ya gelen tatilciler de zor anlar yaşıyor. Antalya’da havaların serinleyip serinlemeyeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumu raporunu sık sık takip ediyor. Peki Antalya’da 20 Haziran Perşembe günü hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava nasıl olacak?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE YARIN HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 20 Haziranda Hava Nasil Olacak (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 20 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 20 Haziran Hava (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 20 Haziran Perşembe günü havanın az bulutlu olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 20 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 20 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

Antalya 20 Haziran Hava Durumu (Small)

İBRADI

İbradı’da 20 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 20 Haziran Perşembe günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya’nın dünyaca ünlü plajından kötü kokular geliyor Antalya’nın dünyaca ünlü plajından kötü kokular geliyor

KEMER

Kemer’de 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 20 Haziran Hava Nasil (Small)

KONYAALTI

Konyaaltı’da 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 20 Haziran (Small)

MANAVGAT

Manavgat’ta 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

SERİK

Serik’te 20 Haziran Perşembe günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN