Antalya’da mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıklar nedeniyle bunaltıcı havalar yaşanıyordu. Antalyalılara müjdeli haber ise Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden geldi. Meteorolojinin yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’da gök gürültülü sağanak yağış olacak. Yağış olacağını duyan vatandaşlar ise ilçelerinde yağışın olup olmayacağını araştırıyor. Peki Antalya’da 29 Haziran Cumartesi günü hava nasıl olacak? Antalya’nın hangi ilçelerinde yarın yağış olacak?

ANTALYA 29 HAZİRAN HAVA DURUMU

Antalya 29 Haziran Hava (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağışın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 29 Haziran Hava Durumu (Small)

FİNİKE

Finike’de 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 29 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

KEPEZ

Kepez’de 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

Antalya’nın o hastanesini ne gören var nede duyan… Vatandaşlar yetkililere seslendi Antalya’nın o hastanesini ne gören var nede duyan… Vatandaşlar yetkililere seslendi

KONYAALTI

Konyaaltı’da 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 29 Haziran Cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 29 Haziran (Small)

MANAVGAT

Manavgat’ta 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

SERİK

Serik’te 29 Haziran Cumartesi günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN