Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların bayramlaşma geleneğini rahatça yerine getirebilmesi için ücretsiz ulaşım kararı aldı.

Akseki Ulasım (Medium)

Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği resmi plakalı otobüsleri, ANTRAY ile nostalji tramvayı, 10, 11 ve 12 Nisan'da üç günlük Ramazan Bayramı boyunca vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek.

Almanya’dan Antalya’ya destek.. Gurbetçilerden tekerlekli sandalye hediyesi Almanya’dan Antalya’ya destek.. Gurbetçilerden tekerlekli sandalye hediyesi

Ramazan Bayramı Ulaşım Ücretsiz (2)

ANTALYA’DA OTOBÜS GÜZERGAHLARI YENİDEN DÜZENLENDİ

Bunun yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, otobüs güzergahın da değişiklik yaptıklarını duyurdu. Başkan Böcek, “Büyükşehir Belediyemize ait toplu ulaşım araçlarımız Ramazan Bayramı'nda ücretsiz olarak hizmet verecek.

Ramazan Bayramı Ulaşım Ücretsiz (5)

Ayrıca deniz ve mesire alanlarına ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla ekstra hatlar planladık. Buna yönelik çalışmalarımızı önümüzdeki günlerde de sürdüreceğiz. Kabir ziyaretleri için ise Uncalı Mezarlığı'ndan çevre mezarlıklara giden servis sayımızı 5'e çıkarıyoruz. Sevdiklerinizle mutlu, sağlıklı, huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN