Antalya’da yaşanan bunaltıcı havalar nedeniyle vatandaşlar sıcak hava dalgasıyla mücadele veriyor. Her yaz olduğu gibi bu sene de Antalya’da kavurucu yaz sıcakları yaşanıyor. Sıcaktan bunalan vatandaşlar ise denizlere akın etti. Sahillerin dolup taştığı Antalya’da 7 Haziran Cuma günü etkili olan yağışın ardından gözler 9 Haziran Pazar gününün hava durumuna çevrildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumuna göre Antalya’nın bazı ilçelerinde yarın yağış olacak. Peki 9 Haziran Pazar günü Antalya’nın hangi ilçelerinde yağış olacak? İşte 9 Haziran Antalya hava durumu…

9 HAZİRAN’DA ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 9 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 9 Haziran Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava hakim gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 9 Haziran Yagis (Small)

ELMALI

Elmalı’da 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 9 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 9 Haziran Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

Antalya 9 Haziran Hava Durumu Nasil Olacak (Small)

İBRADI

İbradı’da 9 Haziran Pazar günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 9 Haziran Pazar günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 31 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Sekapark’ta Ali Gürbüz ile Yusuf Can Zeybek finalde... Finalde iki Antalyalı! Sekapark’ta Ali Gürbüz ile Yusuf Can Zeybek finalde... Finalde iki Antalyalı!

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

Antalya 9 Haziran Hava (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 9 Haziran Pazar günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

SERİK

Serik’te 9 Haziran Pazar günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN