Antalya’nın o mahallesi diken üstünde… Elektrikler uyutmuyor Antalya’nın o mahallesi diken üstünde… Elektrikler uyutmuyor

Büyük hedeflerle yola çıktıklarını belirten Aksu Girişimci İşadamları Derneği (AKGİAD) Başkanı Ramazan Göktaş, öncelikli olarak üyelerinin ve Aksu’nun gelişimine katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Bu anlamda AKGİAD olarak günden güne de daha güçlü hale geldiklerini vurgulayan Göktaş, “AKGİAD ailemiz büyüyor ve daha geniş kitlilere ulaşıyor” dedi.

YENİ BİR VİZYON OLUŞTURDUK

Ramazan Göktaş (Small)-3

Derneğin üye sayısında ciddi bir artış olduğuna değinen Başkan Göktaş, “Üye sayımızın artması demek, derneğimizin daha da güçlü hale gelmesi demektir. AKGİAD olarak tarım, turizm, ticaret gibi hemen her sektörden üyemiz var. Derneğimize yeni bir vizyon kazandırdık ve üye sayımız da giderek artıyor. Herkesin gıpta ile baktığı bir STK haline geldik” diye konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDEYİZ

Akgi̇ad1 (Small)-1

Tüm SİAD’larla ve kurumlarla işbirliği halinde olduklarına da işaret eden Göktaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Daha iyi işler nasıl yapabiliriz, hangi yeni projelere imza atabiliriz, bunun için gayret gösteriyoruz ve şehrimizdeki tüm SİAD’larla ve kurumlarla işbirliği halindeyiz. Çünkü birlik ve beraberlikten güç doğacağına inanıyoruz. İlçemize ve kentimize nasıl daha fazla katkı sunarız, bunun arayışı içindeyiz.”

Kaynak: ANTALYA GÜNDEM GAZETESİ / SERCAN AYTIŞ