Aksu Kent Konseyi yeni dönemin ilk toplantısını Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım’ın da katıldığı toplantı ile yaptı. Başkan Yıldırım, Aksu’ya hizmet yolunda Konseyin görüş ve önerilerine önem vereceklerini söyledi. Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, Aksu Kent Konseyinin yeni dönemin ilk kurul toplantısına katılarak, konseye verdikleri değeri ifade etti. Başkan Yıldırım, Aksu’yu kalkındırmak için yapılacak çalışmalarının Kent Konseyi ile birlikte ortak akılla yürütüleceğine inandıklarını söyledi.

YAPTIK YİNE YAPARIZ

Aksu Hizmet (2)

Geçmiş dönemde de Aksu Kent Konseyi ile Kurşunlu’da 30 bin çam ağacının kurtardıklarını hatırlatan Başkan Yıldırım, “Kent Konseyi ile ortak çalışmaya devam edeceğiz. Konseye verdiğimiz değerin göstergesi olarak buradayız. Görüş ve önerilerini değerlendireceğiz” dedi.  

Aydın’daki güreşte heyecan dolu anlar yaşandı Aydın’daki güreşte heyecan dolu anlar yaşandı

KÖY GÖRÜNÜMÜNDEN KURTARALIM

Aksu Kent Konseyi kurul üyelerini, belediye bürokratları ile tanıştıran Konsey Başkanı Turan Şahin ise; Aksu’nun gelişimine katkı vermeye devam edeceklerini belirterek “İlçemizi daha ileri nasıl taşırız, köy görünümünden kurtararak güzel bir şehir haline nasıl dönüştürürüz çabası içerisinde olacağız” dedi.

ÖNERİLER SIRALANDI

Aksu Hizmet (3)

Turan Şahin’in; Aksu Acil Kurtarma Timi Kurulması, evde bakım hizmetlerinin hayata geçirilmesi, hayvan barınağı yapılması, kamp alanı oluşturulması, Altıntaş Mahallesindeki ruhsat ve iskân işlerinin Aksu Belediyesine devredilmesi ve Kurban Bayramı öncesinde hayvan pazarı kurulması önerileri oy birliği ile kabul edildi.

Kaynak: BÜLTEN