Eğirdir Gölü için özel proje yapılacak Eğirdir Gölü için özel proje yapılacak

Sıcak hava dalgasının Antalya’yı kasıp kavurmaya başladığı günler geldi. Bahar aylarının etkisini gösterdiği Antalya’da vatandaşlar, güneşin tadını doyasıya çıkarıyor. Soğuk günlerin acısının çıkarmak isteyen Antalyalılar, pazartesi gününün de resmi tatil olmasından dolayı Antalyalılar tatil moduna girdi. Peki 31 Mart ve 1 Nisan günleri Antalya’da nasıl bir hava hakim olacak? İşte Antalya’nın ilçelerinin hava durumu…

Antalya Hava Durumu-1

AKSEKİ

Akseki’de 31 Mart Pazar günü sisli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 31 Mart Pazar günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü 31 Mart Pazar günü sisli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Bugun Hava Nasil Olacak 19 Subat 2022 Hava Durumu 14744333 8956 Amp

ALANYA

Alanya’da 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

Hava Durumu Uyarisi Istanbul Da Dahil Sicaklik 8 10 Derece Artacak Y76 V

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 10 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 31 Mart Pazar günü sisli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 11 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya Hava Durumu (Small)

FİNİKE

Finike’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 31 Mart Pazar günü sisli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Antalya Hava Durumudeğişti

İBRADI

İbradı’da 31 Mart Pazar günü sisli bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, yüksek sıcaklık ise 23 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 19 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 25 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 14 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

Turkiyenin En Sicak 3 Sehrinden Biri Olacak Antalya Haber Antalya Gezi Antalya Hava Durumu Antalya Son Dakika Antalya Sicaklik Uqb R

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 31 Mart Pazar günü güneşli bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü güneşli bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’nde 31 Mart Pazar günü sisli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 8 derece, yüksek sıcaklık ise 24 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü sisli bir hava olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 8 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 31 Mart Pazar günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13 derece, yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 31 Mart Pazar az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 28 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 15 derece, yüksek sıcaklık ise 27 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 31 Mart Pazar güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 16 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

1 Nisan Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, yüksek sıcaklık ise 26 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN