Antalya’da sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinden dolayı Antalyalılar, bunaltıcı havalar ile mücadele ediyor. Sıcak hava dalgasının etkili olduğu Antalya’da vatandaşlar, serinlemenin yollarını arıyor. Hava sıcaklıklarının 40 dereceyi geçtiği Antalya’ya müjdeli haber Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’nın bazı ilçelerinde yağış olacak. Peki 7 Haziran Cuma günü (yarın) Antalya’nın hangi ilçelerinde yağış olacak? Antalya’da yarın hava nasıl olacak?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 7 HAZİRAN’DA HAVA NASIL OLACAK?

Whatsapp Image 2024 05 30 At 18.45.41 (2) (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 7 Haziran Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış hakim olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 7 Haziran Cuma günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 7 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden o ilçeye su müjdesi Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden o ilçeye su müjdesi

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya Gok Gurultulu Saganak Yagis 7 Haziran (Small)

FİNİKE

Finike’de 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 7 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 7 Haziran Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 7 Haziran Cuma günü gök mevzi sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Antalya 7 Haziran (Small)

KEMER

Kemer’de 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 7 Haziran Cuma günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Whatsapp Image 2024 05 30 At 18.45.41 (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 7 Haziran Cuma günü mevzi sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

SERİK

Serik’te 7 Haziran Cuma günü parçalı bulutlu bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN