Kirli denilen denizlerin temizliğini caretta carettalar gösterdi Kirli denilen denizlerin temizliğini caretta carettalar gösterdi

İngiltere'den Türkiye'ye taşınan 24 yaşındaki Josh Kerr, Manchester'daki dairesi için aylık ödediği ücreti söyleyerek Türkiye - İngiltere karşılaştırması yaptı. İngiltere'deki evi için 950 sterlin ödediğini söyleyen Kerr, Antalya'ya seyahatinin her şey dahil 944 sterline maal olduğunu belirtti. Konuşmasında özellikle "Bunu yaptığıma gerçekten inanamıyorum. Oturup yurt dışına her şey dahil programla gitmenin evde yaşamaktan daha ucuz olup olmayacağını merak ediyordum ve öyle olduğu ortaya çıktı." sözleri dikkat çekti.

Whatsapp Image 2024 05 07 At 12.34.27 (Small)

İNGİLTERE'DE KİRALIK EV FİYATINA ANTALYA'DA 5 YILDIZLI OTEL

İngiltere Manchester'da yaşayan 24 yaşındaki Josh Kerr, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Antalya'daki bir otelde geçireceği 28 günün bedelini takipçileriyle paylaştı. Kalacağı 5 yıldızlı otelin seyahat masrafları da dahil olmak üzere toplamda 944 sterlin'e ( 36 bin 716 TL) maal olduğunu belirterek, Manchestar'da kaldığı dairesine sadece kira ve faturalar için 950 Sterlin (36 bin 949 TL) ödediğini söyledi. Kerr, "Komik olmaya çalışmıyorum ama kiram, faturalarım ve belediye vergisi için 950 Sterlin ödüyorum. Burada kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemekleri, içecekler, atıştırmalıklar ve bir ev alıyorsunuz. İngiltere'de ne işimiz var?" diyerek arkadaşlarına da Antalya'ya gelmeleri konusunda çağrıda bulundu.

"BUNA İNANAMIYORUM"

Whatsapp Image 2024 05 07 At 12.34.28 (1) (Small)

Kerr, konuşmasına şu sözlerle devam etti:

"Bunu yaptığıma gerçekten inanamıyorum. Yurtdışında her şey dahil tatil yapmanın evde yaşamaktan daha ucuz olup olmayacağını merak ediyordum ve öyle olduğu ortaya çıktı. Burada herkes çok daha mutlu. Sanırım hepsi tatilde olduğu için. Bavullarınızı toplayın, kiranızı karşılamak için dairenizi veya evinizi bir aylığına başkasına kiralayın ve bir ay boyunca güneşin altında yaşayın ve hala para biriktirmiş olacaksınız!"

Muhabir: Stajyer Muhabir Remziye Kaya