Balıkesir Gönen’de Ali Gürbüz şoku… Cengizhan Şimşek’ten sonra yarı finalde megastar Ali Gürbüz’de yenildi… Balıkesir Gönen’de Ali Gürbüz şoku… Cengizhan Şimşek’ten sonra yarı finalde megastar Ali Gürbüz’de yenildi…

8 ay önce faaliyete başlayan Döşemealtı 07 Gazi Spor Kulübü Voleybol takımı başarılı performansıyla dikkat çekiyor Büyük Erkek Takımı, Nisan ayında Isparta'da yapılan yarı finallerde grup birincisi oldu. Antalyalı gençlerden oluşan Büyük Erkek Takım bu ay içerisinde Uşak’ta yapılan turnuvada namağlup Türkiye Şampiyonu olarak 2. Lige yükseldi.

BAŞARILAR ARKA ARKAYA GELDİ

Antalyayı Temsil Edecekler (1)

2023 yılı Eylül ayında faaliyete başlayan kulüp, İlçede yaşayan çocuklar ve gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan kulüp 250 sporcuya ulaşıp antrenmanlara başladı. Küçük kızlar gelişim ligi grup birincisi olan Kulüp, Genç ve Yıldız Erkekler ile Yıldız Kızlar’da Gelişim Ligi 3.‘sü olarak kürsüye çıktı.

SPONSOR ARAYIŞI

Antalyayı Temsil Edecekler (3)

Baş Antrenör Timur Kapsal, “İlk sezonda 4 kupa alıp, İlçemizi ve kentimizi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Namağlup Türkiye Şampiyonu olarak 2. Lige yükselen Büyük Erkek Takımımız, 2. Ligde Antalya’yı temsil eden tek takım oldu. Çıktığımız yolda ihtiyacımız olan desteği bulmak için sponsorluk arayışlarımızı sürdürmekteyiz. Bu desteği bularak Filenin Sultanları ve Efeleirne sporcu yetiştireceğiz” dedi.

Kaynak: ANTALYASPOR BÜLTEN