Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına götürecek seçim çalışmalarını Alanya’da sürdürüyor. 19 ilçedeki seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli ilçesinden başlayan Tütüncü, bir sonraki ziyaretini de Gazipaşa ilçesine ve ardından da Alanya ilçesine gerçekleştirdi. İlçedeki basın mensupları ile bir araya gelen Tütüncü, ardından Cumhur İttifakı’nın Alanya buluşmasına katıldı. Cumhur İttifakı ortaklarının coşkulu buluşmasında el ele omuza omuza verilerek, Antalya’yı bekleyen ‘Altın Çağın’ sinyali verildi. 

ANTALYA’YA ALTIN ÇAĞI YAŞATACAK

Alanya İlçesi’ndeki buluşmada konuşan önceki dönem Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, “Hakan kardeşim, 3 dönem bittikten sonra Antalya için kolları sıvadı. Aday adayımız oldu. Genel merkezimiz değerlendirmelerini yaptı. Gerçek belediyeciliği Antalya’ya getireceğine dair hepimizin ortak kanaati oluştu ve aday olarak bizlerle beraber… “ dedi. Çavuşoğlu, konuşması sırasında Alanya’ya büyükşehrin katkısı oldu mu? diye sordu. Yapılmayan yayla yollarına değinen Çavuşoğlu, devletin her türlü imkanı büyükşehire verdiğini belirterek, “Sıfır hizmet. Bu Antalya’ya yakışıyor mu? Yakışmıyor. İşte! Hakan kardeşimiz, Antalya’ya altın çağını yaşatacak bir kardeşimizdir. Bilgisi, birikimi, hizmet aşkı vardır” dedi.

ALANYA’DAN EN BÜYÜK DESTEĞİ VERECEĞİZ

Milliyetçi, Hareket Partili, Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkanı adayı Adem Murat Yücel’de, “Gerçek belediyeciliği Alanya ile buluşturacağız. Antalya’ya da kutlu bir yolculuğa çıkan Hakan Tütüncü başkanımı Alanya’dan gereken en güzel desteği vereceğiz. “ diye konuştu.

Antalyayi Tutabilene Ask Olsun Resim (Medium)

ALANYA’NIN BEKLENTİLERİNE CEVAP VERECEĞİZ

‘Antalya’nın Altın Çağı Başlıyor’ sloganı ile seçim sahalarına inen Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 31 Mart’ta seçim sandıklarında Antalya için, Alanya için çok büyük bir umut olduğunu belirterek, “Durmak yok yola devam. “ dedi. Alanya’nın, Alanya markasını güçlendirecek yepyeni hizmetlere ihtiyacı olduğunun altını çizerek konuşmasını sürdüren Tütüncü, “Yepyeni bir dönemin başındayız. Alanya’ya en güzel hizmet veren Alanya belediye başkanımız ile birlikte omuz omuza ve gönül gönüle çalışacağız. Alanya’nın bütün beklentilerine cevap vereceğiz. Büyükşehir belediyesi olarak, üzerimize düşeni eksiksiz yapacağız ve en güzel desteği ecdadımızın emaneti olan Selçuklu başkentinin bu güzel Alanya’mız, Akdeniz’in en mutena şehirlerinden birisi olacak” diye konuştu.

Kırsal kalkınma hamlelerinden çiftçiye, esnafa kadar, kültür sanat projelerinden turizmin çeşitlendirilmesine kadar katkı sağlayacak Alanya markalarını, Akdeniz markalarını üretmek önümüzdeki 5 yılın hizmetleri olacağını da sözlerine ekledi. Tütüncü, “Kampanya boyunca omuz omuza çok çalışacağız. 31 Mart akşamı da sandıklardan en güzel neticeleri teşkilatımızın desteği ile, Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberlik ruhu ile elde edeceğiz. 31 Mart zaferi Antalya’mıza da, Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

ALANYA PROGRAMI

Tütüncü, Alanya’da gün boyu devam edecek ziyaretlerde Milliyetçi Hareket Partisi, Ülkü Ocakları, Büyük Birlik Partisini ziyaret edecek.  Cuma pazarı esnafıyla kucaklaşacak. Alanya Zimbitlik Tesislerini ziyaret edecek ve ardından da kadın ve gençlik kolları ile bir araya gelecek. BÜLTEN

Bu günleri de gördük... Birbirini tanımayan aileler dubleks kiralayıp evi iki bölüyorlar Bu günleri de gördük... Birbirini tanımayan aileler dubleks kiralayıp evi iki bölüyorlar

Kaynak: BÜLTEN