Anya Taylor Joy'un Paylaşımı: Gizlice Evlendikleri Günü Anma

Anya Taylor Joy, 1 Nisan 2022'de New Orleans'ta gerçekleştirdikleri gizli düğünlerinin ikinci yıl dönümünü kutladı. Özel bir Dior elbise giydiği düğünden kareleri paylaşarak, "İki yıl önce, 1 Nisan günü, en iyi arkadaşımla gizlice evlendim. O günün büyüsü sonsuza kadar varlığımın her hücresine kazındı. İkinci yılımız kutlu olsun aşkım" notunu düştü.

Wj J K Ws P Uk S U U J5Yu Ye Nd Q.jpg

Malcolm McRae'nin Paylaşımı: Sonsuz Sevgi ve Mutluluk

Malcolm McRae, Anya Taylor Joy ile evliliklerinin ikinci yıl dönümünü kendi sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımla kutladı. "Seni şimdi seviyorum, daima seveceğim ve bu hiç bitmeyecek. İkinci yıl dönümümüz kutlu olsun güzelim" ifadelerini kullandı.

Uhm8 A5 Jyc Ua Z X6J Gq A Xbdg.jpg

Survivor'da Yasin mi Hakan mı elendi, 12 Nisan adaya veda eden isim o yarışmacı oldu, final düellosu nefes kesti Survivor'da Yasin mi Hakan mı elendi, 12 Nisan adaya veda eden isim o yarışmacı oldu, final düellosu nefes kesti

Anya Taylor Joy'un Dergi Röportajındaki Duygusal Sözleri

Geçtiğimiz yıl bir dergiye verdiği röportajda, Anya Taylor Joy, Malcolm McRae için duygusal sözler sarf etmişti. Onu "benim hobim" olarak tanımlayan Joy, ilişkilerini "Temel olarak 80 yaşındayız ve aynı anda 7 yaşındayız. Ve bu gerçekten iyi çalışıyor" şeklinde açıklamıştı.

C Wut M W Jx3 E S Z Y J H Th O 3W.jpg

C Wut M W Jx3 E S Z Y J H Th O 3W.jpg

O E Ueirtvo Eq4 Js O58 R Vh Zw.jpg

Kaynak: HABER MERKEZİ