Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya OSB işbirliğinde, Fraport TAV Antalya sponsorluğunda 28-29 Şubat tarihlerinde Proje Pazarı etkinliği düzenleyecek. Proje ile sürdürülebilir üretim ve ihracat vizyonu ile büyüyen teknoloji geliştirme  faaliyetlerine katkı sağlamak, sektörlerin uluslararası pazarda rekabet avantajını korumak ve geliştirmek, yenilik ve inovasyon geliştiren girişimcilerin çalışmalarını  yatırımcılar ile bir araya getirmek ve üretime dönüştürmek amaçlanıyor. Etkinlikte proje birinci, ikinci ve üçüncülerine ise para ödülü verilecek.

3 DALDA 3 ÖDÜL

ATSO – Antalya OSB Proje Pazarı etkinliğine “Sürdürülebilir Akıllı Şehirler ve İklim Değişikliğine Dirençli Kentler”, “ Bilişim ve Yazılım Teknolojileri” ve Havacılık ve Yer Hizmetleri Teknolojileri” alanlarında faaliyet yürüten girişimciler başvuruda bulunabilecek. Proje başvurularından ön elemeyi geçen 20 proje, proje pazarına katılım hakkı elde edecek.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 11.48.33 (1)

Her kategoride 1’nci, 2’nci ve 3’ncü olanlara ise para ödülü verilecek. Proje yarışmasında birinciye 50 bin TL, ikinciye 30 bin TL, üçüncüye ise 20 bin TL verilecek.

Kemer depremi ancak Kemer depremi ancak

AYŞEGÜL ŞAHİN

Kaynak: AYŞEGÜL ŞAHİN