Başkan Ömer Günel’in 2019-2024 yıllarını kapsayan görev süresi içerisinde alt ve üst yapı sorunlarının kalıcı olarak çözüme kavuşturulması amacıyla çalışma yürütülen Camiatik Mahallesi’ne yapılan yatırımlar devam ediyor. Bu kapsamda Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Güneş Sokak’ta kilit parke döşeme çalışmalarını tamamlayarak bölgeye yaklaşık 3 bin metrekare daha yeni yol kazandırdı.

Aydın Yol Calısma (1) (Small)

YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞENİYOR

Kuşadası Belediyesi, kentin hızla büyüyen bölgelerinden olan Değirmendere Mahallesi’nin yol ve altyapı sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında ise 802. Sokak’ta yol yapımına başladı. 1500 metrekarelik alanda çalışmalarını sürdüren ekipler, kilit parke taşı döşeme işlemi yürütüyor. Göcek Kavağı mevkiinde ise yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları devam ediyor. Yağmur suyu hattının tamamlanmasının ardından bölgede yaklaşık 6 bin metrekarelik alan, kilit parke taşı ile kaplanacak.

Microsoft Mavi Ekran Hatası Nedir? Crowdstrike Sorunu Ne? Nasıl Çözülür? Microsoft Mavi Ekran Hatası Nedir? Crowdstrike Sorunu Ne? Nasıl Çözülür?

Aydın Yol Calısma (3) (Small)

8 BİNİN ÜZERİNDE TALEP ÇÖZÜME KAVUŞTURULDU

  Kuşadası Belediyesi tarafından kent genelinde yaşanabilecek olumsuzlukları anında giderebilmek amacıyla çalışan ve kurulduğu 2021 yılından bu yana 8 binin üzerinde talebi çözüme kavuşturana acil müdahale ekipleri ise altyapı kurumları tarafından yürütülen çalışmalar nedeniyle bozulan yol ve kaldırımları kısa süre içerisinde tamir ederek eski haline getiriyor.

Kaynak: İHA