Söylemezsem Olmaz" programının sunucularından Hande Sarıoğlu, Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı kişinin Mehmet Ali Çebi olduğunu ve Çebi'nin 2020 yılında oyuncu Selin Demiratar ile evlendiğini belirtti.

Aysehatunonalevlendimi.jpg

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber.. Kanseri yenemedi, 38 yaşında hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu'ndan acı haber.. Kanseri yenemedi, 38 yaşında hayatını kaybetti

Sarıoğlu, Önal'a oldukça sert bir şekilde tepki göstererek, "O başkasının kocası, senin kocan değil. Sen şu anda başkasının ilişkisi içerisindesin. Ayşe Hatun Önal ile Mehmet Ali Çebi arasında geçmişte bir ilişki yaşanmıştı. Daha sonra Çebi, Selin Demiratar ile evlenmişti. Bu durumun bir usulü olmalı. Çebi'nin resmi bir şekilde boşanması gerekir, aksi halde iki kişinin kocası olamazsın" ifadelerini kullandı.

Selindmeiratar.jpg

Ünlü oyuncu Selin Demiratar'ın hala sosyal medya hesaplarında 'Çebi' soyadını kullandığı gözlerden kaçmadı.

Önal'ın eski sevgilisi Çebi ile eski bir fotoğrafını yeniden mi paylaştığı yoksa Selin Demiratar ile Çebi'nin boşandığı ve ardından Çebi'nin Önal ile tekrar bir ilişki içerisine girdiği konusu henüz netlik kazanmadı.

Selin Demiratar, Ayşe Hatun Önal ve Mehmet Ali Çebi'den herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

Kaynak: HABER MERKEZİ