Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, YÖRSİAD’ın konuğu olarak projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. YÖRSİAD üyelerinin yoğun katılımı ile birçok dernek ve oda başkanının katılımı ile gerçekleşen toplantıda Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse de yer aldı.

Turuncu Yorsiad 5

Toplantı öncesi YÖRSİAD’a yeni üye olan Alper Sert, Ayşegül Sağ, Hüseyin Kemal Dal, Okan Tahal, Önder Genç, Şevket Kök’e rozetleri ve Yörük keyfiyetleri konuk Hakan Tütüncü ve Ak Parti Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse tarafından takıldı.

BAŞKAN TÜTÜNCÜ'DEN TEŞEKKÜR

YÖRSİAD Başkanı Mustafa Alper Oral yaptığı konuşmasında, YÖRSİAD Buluşturuyor etkinliklerinde bu kez Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü’yü konuk ettiklerini belirterek kendisine teşekkürlerini sundu.

Turuncu Yorsiad 4

Başkan Mustafa Alper Oral, “Bugün burada YÖRSİAD ailesi olarak yaklaşan yerel seçimlere yönelik bir diğer etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarımızı dernek üyelerimizin ve basınla buluşturduğumuz ‘YÖRSİAD Buluşturuyor’ etkinliğimizin konuşmacı konuğu derneğimizin her daim yanında olan bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, her daim tüm imkanlarını seferber ederek bize kalbini açan, Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı sayın Hakan Tütüncü’ye davetimize icabet ettikleri için çok teşekkür ediyorum.

Hakan Tütüncü bugün bizlere Antalya’nın Altın Çağı vizyonunu anlatacak ve seçilmesi durumunda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yapacağı projeleri anlatacak. Çıkmış olduğu meşakkatli ama bir o kadar da değerli yolda kendisine derneğimiz adına başarılar diliyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, YÖRSİAD üyeleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “YÖRSİAD üyelerimiz ile bir arada olmaktan çok mutluyuz. Gösterdiğiniz ilgiye başta Başkanımız Mustafa Alper Oral olmak üzere tüm üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Antalya MHP’den ‘Halkımızdan kopamayız’ çağrısı Antalya MHP’den ‘Halkımızdan kopamayız’ çağrısı

Turuncu Yorsiad 2 (1)

İş insanlarımızla kentimizin kalkınması ve istihdamı için yaptığımız istişarelere önem veriyoruz. 31 Mart’tan sonra da geçmişte olduğu gibi yine birlikte birçok projede yer alacağız. Antalya’nın Altın Çağı vizyonumuz ile gelecek dönem büyük işlere imza atacağız” diye konuştu.

Hakan Tütüncü’nün, projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunmasının ardından, toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Kaynak: BÜLTEN