CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara sabah erken saatlerde turizm emekçilerine sıcak simit ikramında bulundu. Başkan Adayı Kara’ya, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri ile partililer de eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 13.20.11 (Medium)

Afacan ağır konuştu: “Sloganlarla memleket yönetilmez” Afacan ağır konuştu: “Sloganlarla memleket yönetilmez”

Turizm emekçileri, Başkan Adayı Nefi Kara’nın ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek “Halkçı Belediyecilik” anlayışının Manavgat’ta güçlenerek devam edeceğini söyledi. CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, Manavgat’ta yaşayan insanların mutluluğu için göreve talip olduklarını belirterek her zaman emekçilerin yanında olacaklarını vurguladı.

Whatsapp Image 2024 02 13 At 13.20.11 (1) (Medium)

Başkan Adayı Kara, “Bu kentin bir evladı olarak tüm emekçi vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olacağımın sözünü veriyorum. Onları hiçbir koşulda yalnız bırakmayacağız. Onların sosyal ve ekonomik olarak ferahlaması için ne gerekiyorsa özenle yerine getireceğiz. Bu kapsamda da göreve gelmemiz durumunda “Kariyer Destek Ofisi” projemizi hayata geçireceğiz. Hemşerilerimizin kendi sektörlerinde donanımlı hale gelmesi için teknik anlamda onlara yardımcı olacağız.

Kentimizde kış aylarının gelmesiyle birlikte kentimizde işsizler ordusu oluşuyor. Bunun önüne geçmek amacıyla turizmi 12 aya yaymayı ve kalifiye elaman yetişmesini hedefliyoruz. Bu kent mutlu insanların yaşadığı bir yer olacak. Yörük çocuğu olarak sözüm söz” dedi. BÜLTEN

Kaynak: BÜLTEN