Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’da sosyal yaşamı daha aktif ve keyifli bir hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışan Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’nın sanat ile bütünleşmesi adına bölgede içerisinde tiyatro, kreş ve eğitici atölyelerin bulunduğu bir kültür merkezinin açıldığını duyurdu.

Gazipasa Kultur Merkezi (Small)

İkinci el otomobil piyasasında ekspertiz kontrolü giderek önem kazanıyor… Araçlar birçok açıdan kontrol edilmeli İkinci el otomobil piyasasında ekspertiz kontrolü giderek önem kazanıyor… Araçlar birçok açıdan kontrol edilmeli

GAZİPAŞA’YA ÇOK YAKIŞTI

Büyükşehir çalışıyor Antalya kazanıyor mottosu ile çalışmalar yürüten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, birçok projeye imzasını atmayı sürdürüyor. Tarıma, sağlığa ve turizme katkılarının yanı sıra sanat alanında da çalışmalar yürüten Başkan Böcek, Gazipaşa’da bir kültür merkezi açtıklarını duyurdu.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Gazipasaya Modern Kultur Merkezi (Small)

Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir videoda, “Gazipaşa ilçemizde kültür ve sanat etkinliklerinin düzenlenebileceği bir alan yoktu. İçinde tiyatro, kreş ve eğitici atölyelerin yer aldığı modern kültür merkezini tamamlayarak hizmete açtık. Sanat ile bütünleşen bir nesil milletimize, Gazipaşa Kültür Merkezi ise şehrimize çok yakıştı” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN