Mersin’de korkulan oldu… Mersinliler bu ürünlere ulaşamayacak! Mersin’de korkulan oldu… Mersinliler bu ürünlere ulaşamayacak!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal belediyecilik anlayışı işe vatandaşın yükünü almaya devam ediyor. Başkan Böcek etten süte, sütten ekmeğe birçok konuda vatandaşın yükünü hafifletmek amacıyla projeler yürütüyor. Vatandaşların ekonomik yönden rahatlaması için uygun fiyatlı sattığı et, süt ve ekmeğin yanı sıra Torosların zirvesinden gelen ANTSU’yu fabrikalarda ileri teknolojiler ile işleyerek vatandaşın hizmetine sunuyor. Hesaplı bir şekilde satılan ANTSU, vatandaşın bütçesine katkı sağlıyor.

Antsu Fabrika (Small)

ÖZENLE PAKETLENİYOR

Başkan Böcek, vatandaşın yükünü hafifletmek için projelerine hız kesmeden devam ediyor. Torosların doğal kaynak suyu olan ANTSU Halk Ekmek büfeleri ve Halk Et mağazalarının yanı sıra 11 farklı ilçede farklı noktalarda gel-al, eve servis ve toptan satış seçenekleriyle Antalyalıların hizmetine sunuluyor.

Antsu (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda, “Torosların zirvesinden gelen saf ve temiz suyu ANTSU ile vatandaşımıza ulaştırıyoruz. Fabrikamızda en ileri teknolojilerle işlenen su, özenle paketlenerek en hesaplı şekilde halkımızla buluşuyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN