Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı açıklamıştı… Su krizine ilginç öneri Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı açıklamıştı… Su krizine ilginç öneri

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlığının 2. döneminde de çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkanlığı süresince birçok projeye imzasını atan Başkan Böcek, çalışmalarına hız kazandırdı. Tarıma ve çiftçiye olan destekleri sayesinde tarımda sürekliliği sağlıyor. Başkan Böcek, imza attığı projelerle birlikte birçok alanla kolaylık sağlıyor. Çiftçiler için verdiği hibeler ile birlikte çiftçilerin yükünü hafifletmeyi amaçlayan Başkan Böcek, ilaç kullanımını ortadan kaldırmak adına çiftçilere faydalı böcek, hindi, kaolin kili, elektrikli ve yapışkan tuzak hibe ediyor.

Antalya Buyuksehir Belediyesi Tuzak Hibe (Small)

DAHA SAĞLIKLI ÜRÜNLER YETİŞTİRİLİYOR

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına 2 dönem üst üste seçilen Muhittin Böcek, tarıma ve çiftçiye olan destekleri ile adından sık sık söz ettiriyor. Tarlalarda yetişen ürünlerin daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde tüketicilere ulaşması için çiftçilerin ilaç kullanımını ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yürüten Başkan Böcek, faydalı böcek, hindi, kaolin kili, elektrikli ve yapışkan tuzak hibe ettiğini duyurdu.

Muhittin Bocek Tuzak Hibe (Small)

Başkan Böcek’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda, “Çiftçilerimizin ürünlerini ilaç kullanmadan daha bilinçli ve sağlıklı bir şekilde yetiştirmeleri için faydalı böcek, kaolin kili, hindi, elektrikli tuzak ve yapışkan tuzak gibi hibeler sağlıyoruz. Desteklerimiz sayesinde hem üreticilerimiz hem de bu sağlıklı ürünleri tüketen halkımız kazanıyor” sözlerine yer verildi.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN