Burdur’un pırıltı şehri… Kanserle savaş öyküsü yeni bir kent yarattı Burdur’un pırıltı şehri… Kanserle savaş öyküsü yeni bir kent yarattı

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde belediyede mesaide olan personeli yalnız bırakmadı. Konyaaltı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde görev yapan personelle bir araya gelen Kotan, emekçilerle sabah kahvaltısını birlikte yaptı. Kotan, işçilerin her zaman yanında olacağını, haklarını savunacağını söyledi.

Dsc 7102 01 (Small)

ALANLARDA OLACAĞIZ

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde işçilerin hakları için alanlarda olacağını söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, "1 Mayıs’ta sizlerle birlikte kahvaltı yapmak istedik. Ara ara belirli dönemlerde sizi ziyarete geleceğiz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sizler ve bizim için özel bir gün. Dünya Emekçiler Günü 1 Mayıs. Bugün bizler alanlarda olacağız. Sizlerin hakkı için yürüyeceğiz’’ dedi.

NEREDEN GELDİĞİMİ UNUTMADIM

Emeğin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Kotan, ‘’O yüzden sizleri sabah sabah rahatsız ettik. Siz bizden sonra mesaiye başlayacaksınız. Aslında bende sizden sonra mesaiye başlayacağım. Benimde sabahım yok gecem yok. İşler nasıl sizlerin yoğunsa bizlerin de yoğun. Biz de bir emekçiyiz. Konyaaltı’na hizmet ediyoruz. Ben sizlerle ilk kez bir araya geldiğim zamanda söyledim. Aynaya baktığınız zaman beni görün. Çünkü bende işçilikten geliyorum. Nasip oldu bu durumlara geldik. Ama biz nereden geldiğimizi de nasıl geldiğimizi de hiçbir zaman unutmuyoruz” dedi.

Dsc 7221 01 (Small)

"YANINIZDA OLACAĞIM"

İşçilerin haklarını savunacağını söyleyen Kotan, "Sizin alın terinizi, emeğinizi iyi bilen bir belediye başkanı olacağımı her zaman söyledim. Hakkınızı savunacağımı söyledim. Bu sözümde de duracağım. Her zaman için çalışan arkadaşlarımla sizlerle beraber mutlu mesut yol yürüme taraftarıyım. Yanınızda olacağız. O yüzden bugün dünyada Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir gün. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sizin gününüz, tüm emekçilerin günü.  1 Mayıs İşçi Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar’’ diye konuştu.

Kaynak: BÜLTEN