Antalya’nın Kepez İlçesi’ne bağlı olan Güneş Mahallesi’nde 15 yıldır bekleyen kentsel dönüşüm projesinin bir türlü sonuna gelinemiyordu. Mahallenin adeta kanayan yarası haline gelen kentsel dönüşüm sorununu Antalya Büyükşehir Belediyesi çözdü. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, seçim vaatleri arasında bulunmamasına rağmen konuyu çözüme kavuşturmak için kolları sıvadı. Vatandaşların mağdur olduğu konuya çözüm olan Başkan Muhittin Böcek, iki yıl gibi bir sürede 545 daireyi hak sahiplerine teslim etti.

Antalya Buyuksehir Gunes Mahallesi Kentsel Donusum (Small)

GÜNEŞ MAHALLESİ’NDE ANAHTAR SEVİNCİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi ‘Geldik, sorunları gördük ve çözüm ürettik’ mottosu ile çalışmalarına hız kazandırdı. Güneş Mahallesi’nde 15 yıldır büyük bir sorun haline gelen kentsel dönüşüm projesinin sonuna gelinememesi nedeniyle hak sahipleri projenin bir türlü sonuna gelinememesi nedeniyle yetkililere ateş püskürüyordu.

Mersin yıllardır bu projeyi bekliyor… Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı sessizliğini bozdu Mersin yıllardır bu projeyi bekliyor… Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı sessizliğini bozdu

Antalya Buyuksehir Gunes Mahallesi Kentsel Donusum3 (Small)

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nin sonuna geldi. Proje kapsamında yer alan 545 dairenin anahtarını hak sahiplerine teslim etti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, soruna el atarak iki yıl içerisinde 545 daireyi teslim ederek, mağdur olan vatandaşlara büyük bir sevinç yaşattı.

Antalya Buyuksehir Gunes Mahallesi Kentsel Donusum 1 (Small)

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN