Manavgat Belediyesi Binası önünde gerçekleşen antrenmanı takip eden Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, tüm genç sporcularla uzun uzun sohbet ederek yapılan hazırlıklar çalışmalar güreş koordinatörü Abdullah Seçim’den bilgi aldı.

Niyazi Nefi Kara Güreş (3)

Kendisinin de okul yıllarında minder güreşiyle ilgilendiğini ve birçok müsabakaya katıldığını belirten Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, spora ve sporcuya her zaman destek vereceğini vurgulayarak genç pehlivanlardan şampiyonluk sözü aldı.

Niyazi Nefi Kara Güreş (1)

Başkan Niyazi Nefi Kara, “Akdeniz’in Kırkpınar’ı olarak adlandırılan Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan güreşleri öncesinde sporcu kardeşlerimizi ziyaret ederek moral ve destek vermek istedik. Manavgat’ımız, gençlerin ve çocuklarının başarılarıyla anılan bir kent olacak.

Ehliyetini kaptıranlar yetkililere seslendi... Ehliyet affı çağrısı Ehliyetini kaptıranlar yetkililere seslendi... Ehliyet affı çağrısı

Niyazi Nefi Kara Güreş (2)

Bütün hedefimiz de bu yönde. Çocuklarımız hayatın her alanında başarıya odaklanmalı. Bizler de Manavgat Belediyesi olarak onlara destek olacağız ve kentimizin adı şampiyonluklarla, başarılarla anılacak. Müsabakalara katılacak olan tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Ata sporumuza katkı sağlayacak tüm çalışmaları özenle yerine getireceğiz” dedi. 

Kaynak: BÜLTEN