Adana Demir Karagümrük maçı nerede, nasıl izlenir, ŞİFRESİZ kanal, derbi maçı hangi kanalda? Adana Demir Karagümrük maçı nerede, nasıl izlenir, ŞİFRESİZ kanal, derbi maçı hangi kanalda?

Bu yıl 5’incisi düzenlenen yarışın Kemer – Tahtalı etabının startına, Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Vekili Mustafa Bilici, Kemer Jandarma Komutanı Ömer Seyhan, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Barut Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, Tour of Antalya Proje Direktörü Haluk Özsevim, Kemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kamil Bozkurt katıldı.

BAŞKAN TOPALOĞLU, CANLI YAYININA KATILDI

Baskan Topaloglunun Dogum Gununde Yaris Gorsel (Medium)

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Tour Of Antalya Powered By Akra 2024’ü takip eden Sports TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Yarışlar öncesinde canlı yayında Kemer ve Kemer’in bisiklet turizmi hakkında bilgiler veren Başkan Topaloğlu, Kemer’in Türkiye’nin en önemli bisiklet destinasyonları arasında yer aldığını söyledi.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Başkan Topaloğlu’nun doğum günü nedeniyle yarışlar öncesinde anons yapılarak Başkan Topaloğlu’nun doğum günü kutlandı.  Başkan Topaloğlu’nun, “yarışlar doğum günüme özel olarak düzenleniyor” demesi renkli görüntülerin çıkmasına neden oldu. Yarışlara, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun yanı sıra ilçe belediyeleri ve Antalya merkezli kamu kurumları destek veriyor.

Yarışlar, yarın yapılacak Antalya – Antalya etabıyla sona erecek. BÜLTEN

Kaynak: BÜLTEN