İlçe Başkanı Hamza Erdem ile görüşen Yıldırım seçim dönemindeki özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı ilçe teşkilatına teşekkür etti. Yıldırım, “Seçimde CHP ilçe teşkilatımız gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalıştı. Başarılı çalışmanın sonucunda Aksu Belediyesi’ni hep birlikte kazandık. Bundan sonraki süreçte de ilçemize en iyi hizmeti sunmak için ekip olarak birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

1Aksuu (2)

Esnaf kredisine yapılan zamma TBMM kürsüsünden tepki… Ne olacak esnafın hali? Esnaf kredisine yapılan zamma TBMM kürsüsünden tepki… Ne olacak esnafın hali?

Seçimlerin sonunda kazanan Aksu’muz olmuştur. Bize diğer partilerden de oy veren vatandaşlarımız oldu. Onlara da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mazbatamızı alıp, parti rozetimizi çıkardık. Artık herkesin belediye başkanıyız. Partili ayrımı gözetmeksizin tüm vatandaşlarımıza destek olacağız, her zaman onların yanında yer alacağız. Aksu’muzu hep birlikte en iyi yerlere getireceğiz. Bize destek olan herkese bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.  

CHP İlçe Başkanı Hamza Erdem ise Başkan Yıldırım’a görevinde başarılar dileyerek, “Allah hepimize hayırlı görevler yapmayı nasip etsin. Belediye başkanımızın her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.  

Kaynak: BÜLTEN