Survivor All Star 2024 yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Batuhan Karacakaya yarışmaya iddiaları başladı. Herkesin merakla beklediği ünlü yarışmacı sadece mücadelesiyle değil, oyunculuk kariyeriyle de dikkat çekiyor. İşte, genç yeteneğin hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler

BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

İstanbul'un yetiştirdiği genç yeteneklerden biri olan Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde dünyaya geldi. Oyunculuk serüvenine, Türkiye'nin sevilen dizilerinden biri olan "Aşk-ı Memnu" ile başladı. Ziyagil Ailesi'nin küçük oğlu Bülent Ziyagil karakteriyle izleyici karşısına çıkan Karacakaya, bu rolüyle büyük beğeni kazandı.

Batuhan Karacakaya Kimdir-1

Ardından Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Mert karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Karacakaya, oyunculuk kariyerine televizyonun yanı sıra sinema dünyasında da adını yazdırdı. Mehmet Günsür'ün başrolünde olduğu "Aşk Tesadüfleri Sever" filminde önemli bir rol üstlendi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA OYNADI

Son dönemde Diriliş: Ertuğrul dizisiyle ekranlara geri dönen genç oyuncu, Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar'ı oynayarak izleyicilerden büyük takdir topladı.

UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR SURVİVOR’DA

Survivor'daki performansıyla da adından söz ettiren Karacakaya, 2021'de üçüncü, 2022'de ise yedinci oldu. Şimdi ise Survivor All Star 2024'te yeni bir heyecan için ekranlarda olacak.

Batuhan Karacakaya'nın Rol Aldığı Diziler ve Filmler:

65D7D9Fdad163A2Ded9576E9

Diriliş: Ertuğrul

Uzun Hikâye

Umutsuz Ev Kadınları

Sen De Gitme

Aşk Tesadüfleri Sever

Bekle Beni

Dersimiz Atatürk

Mabel Matiz Gerçek İsmi Nedir? Mesleği Nedir? Mabel Matiz Kaç Yaşında? Türk Mü? Kökeni Ne? Mabel Matiz Gerçek İsmi Nedir? Mesleği Nedir? Mabel Matiz Kaç Yaşında? Türk Mü? Kökeni Ne?

Aşk-ı Memnu

Genç yetenek hem mücadelesi hem de oyunculuk performansıyla izleyicilerden tam not alıyor. Survivor All Star'da neler başaracağını merakla bekleniyor.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDULREZZAK KILIÇ