KYN Yapımevi imzalı ATV’de yayınlanan dizi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ her Salı akşamı saat 20.00’de ekranlarda yer alıyor. Bu akşam da yeni bölümüyle ekran karşısına geçmesi beklenen dizi, yayın akışında yer almaması sebebiyle izleyenleri meraklandırdı. ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ bu akşam var mı? Yeni bölümde ne zaman yayınlanacak? 27 Şubat akşamı ATV yayın akışı nedir?

Ben Bu Cihana Sigmazam Neden Yok Mu Var Mi (27Subat) Resim

‘BEN BU CİHANA SIĞMAZAM’ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan’ın paylaştığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisi bugünkü yayın akışında gözükmedi. Yayın akışında yer alan Ankaragücü – Fenerbahçe maçı dolayısıyla ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümünün, haftaya 5 Mart Salı günü ekran karşısına çıkması bekleniyor. Maçtan sonra ise dizinin tekrar bölümü yer alacak.

Ben Bu Cihana Sigmazam Neden Yok Mu Var Mi (27 Subat) Resim

27 ŞUBAT AKŞAMI ATV YAYIN AKIŞI ŞU ŞEKİLDEDİR :

Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti

19.00 ATV Ana Haber

19.45 Kupa Günlüğü

20.00 Maça Doğru

20.45 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe Türkiye Kupası

23.15 Ben Bu Cihana Sığmazam

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ