Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ile birlikte katıldıkları programlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Özellikle eğlenceli Instagram gönderileriyle takipçilerinin ilgisini çekiyor.

Aile

BERFU YENENLER KİMDİR?

 Berfu Yıldız Yenenler, 11 Nisan 1995 tarihinde İzmit'te doğdu. 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında dördüncü güzel seçildi ve aynı yıl Miss International Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etti. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yarışma sunuculuğu ve reklam filmlerinde rol almasıyla da tanınmaktadır.

Özel Hayatı

Berfu Yenenler, 1.76 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Sağlıklı beslenme ve düzenli spor yapmaya özen göstermektedir. 9 Haziran 2019'da oyuncu Eser Yenenler ile evlenen Berfu Yenenler'in bu evlilikten Kuzey ve Mete isimli iki oğlu vardır. İlişkileri 2017 yılında başlamıştır.

Ru'nun Uzer'i Burak Berkay Akgül Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Nerede Oynadı? Ru'nun Uzer'i Burak Berkay Akgül Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Nerede Oynadı?

Berfu Yenenler, sosyal medya platformlarında aktiftir. Instagram'da @berfuyenenler kullanıcı adıyla, YouTube'da ise kendi adını taşıyan bir kanalı bulunmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ