Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 15 yıllık eşi Halit Ergenç'in cesur sahneleri hakkında konuştu ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Korel, "Aramızda Kalmasın" programına katılarak, Londra'daki hayatından memnun olduğunu ve çocuklarıyla ilgilendiğini belirtti. Programda, Halit Ergenç'in Tuba Büyüküstün ile olan öpüşme ve yatak sahneleriyle ilgili sorular da gündeme geldi.

Berguzer Mm

Sadettin Saran (kimdir) ne kadar mal varlığı serveti var? Sadettin Saran kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor? Sadettin Saran (kimdir) ne kadar mal varlığı serveti var? Sadettin Saran kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor?

SAHNELER DAHA CESUR

Bergüzar Korel, cesur sahnelerin gençken ve tecrübesizken cesur görünebileceğini ancak yaş ilerledikçe ağlama sahnelerinin daha cesur geldiğini ifade etti. Özellikle senaryo odaklı olduklarını ve sahnelerin devamlılığının zor olduğunu vurguladı. Kıskançlık gibi duyguların işin içine girmediğini ve önceliklerinin farklı olduğunu belirtti.

Helıt Ergenc Bb

OĞLU MERAK UYANDIRDI

Bergüzar Korel'in açıklamaları, özellikle Halit Ergenç'in geçmişteki cesur sahneleriyle ilgili merak edilenleri aydınlattı. Korel ayrıca, büyük oğlu Ali'nin uzun boylu ve yaşından büyük gösteren bir çocuk olduğunu da paylaştı. Ünlü oyuncunun bu açıklamaları, magazin dünyasında ve hayranları arasında geniş yankı buldu. Korel'in özel hayatı ve açıklamaları, medyanın da ilgi odağı haline geldi.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç