Orman Muhafaza Memuru Maaşı 2024: Atama Puanları Ne Kadar? Orman Muhafaza Memuru Maaşı 2024: Atama Puanları Ne Kadar?

Yoğurt, ülkemizde en fazla tüketilen ürünlerden birisi olarak fiyatları ile gündemde! Yoğurt ürünleri, son dönemde enflasyondan kaynaklı olarak en fazla zamlanan ürünlerden olmuştur. Bununla beraber Bim yoğurt fiyatları 2024 yılında tüketiciler tarafından araştırılıyor. Bim’de yoğurt fiyatları için ön plana çıkan Dost markasının tüm ürünlerini sizler için inceliyoruz.

Bim yoğurt fiyatı, ülkemizdeki pek çok zincir markete göre oldukça uygundur. Özellikle indirim ve kampanyalarla birlikte Bim Dost yoğurt fiyatı daha düşmekte ve tüketicilerin bütçelerine hitap etmektedir. Bim 3 kiloluk yoğurt fiyatları en fazla araştırılan seçeneklerden birisidir. Ayrıca Dost 500 GR, 1.5 KG, 2.5 KG ve 5 KG gibi yoğurt çeşitlerinin fiyatının araştırıldığını söyleyebiliriz. İşte Bim yoğurt indirimi ve güncel fiyatları…

Bim Yogurt Fiyatlari

Bim'de Yoğurt Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Bim yoğurt çeşitleri, marketin kendisine ait olan Dost markası ile ön plana çıkarken bu markaya ait yoğurt ürünlerinin fiyatı, en uygun seçenekler arasında yer almaktadır. Bim’de yoğurt fiyatları ne kadar sorusuyla araştırılan güncel listeyi sizler için sunuyoruz! Özellikle Bim 3 KG yoğurt fiyatlarının indirimlere sıklıkla konu olmasından dolayı merak edildiğini belirtelim.

Bim yoğurt fiyatları güncel olarak A-101 ve Şok Market gibi alternatif seçeneklere göre cazip avantajlar sunmaktadır. Bim marketlerden yoğurt satın almadan önce buradaki fiyatları kontrol ederek en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Bim yoğurt fiyatı 2024 yılında ne kadar oldu? İşte yanıtı…

Bim Yoğurt Fiyatları 2024: Dost Yoğurt Fiyatı

Dost markası, Bim’de yoğurt çeşitleri arasında kalitesi, lezzeti ve uygun fiyatıyla öne çıkmaktadır. Zaman zaman aktüel kampanyalarında uygulanan indirimlerle birlikte miktar bakımından yüksek olan 3 KG ve 5 KG gibi seçeneklerin birim fiyat açısından avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca, Bim süzme yoğurt fiyatı gibi özellikli ürünlerin fiyatlarını da sizler için sıralayacağız.

Bim yoğurt fiyatları 2024 yılında Dost markası ve diğer çeşitler için şu şekildedir:

Bim Dost Yoğurt 3 KG Fiyatı (Homojenize)

99 TL

Bim 1.5 KG Dost Yoğurt Fiyatı (Yarım Yağlı)

53,50 TL

Bim Dost Yoğurt 2.5 KG Fiyatı (Yarım Yağlı)

79,50 TL

Bim Dost Yoğurt 500 GR Fiyatı (Homojenize)

21,50 TL

Bim 1.5 KG Yoğurt Fiyatları (Dost Homojenize)

57 TL

Bim 5 KG Yoğurt Fiyatları (Dost Yarım Yağlı)

149 TL

Dost Yoğurt Fiyatları 1.5 KG Tava

72,50 TL

Bim Meyveli Yoğurt Fiyatları (Dost 500 GR)

34,50 TL

İçim %3 Yağlı Yoğurt 3 KG Fiyatları

109 TL

Dost 900 GR Kova Süzme Yoğurt

81 TL

Eker Yarım Yağlı 5 KG Yoğurt Fiyatları

139 TL

NOT: Bim yoğurt fiyatları güncel listesi her ne kadar bu şekilde olsa da indirim ve kampanyalara göre değişebilecektir. Bu nedenle fiyat bilgilerinin düzenli olarak bu sayfadan ya da mağazalardan kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir.

Bim’de yoğurt fiyatları 2024 listesi için Dost markası ve diğer seçenekleri detaylı olarak inceleyelim…

Bim Yogurt Fiyatlari 3

1- Bim Dost Yoğurt 2.5 KG Fiyatı

Bim Dost yoğurt fiyatı araştırmalarında en çok merak edilen seçenek 2.5 kiloluk çeşitlerdir. Bu kapsamda Bim 2.5 KG yoğurt fiyatlarının sıklıkla araştırıldığını ve takip edildiğini söyleyebiliriz. Bim’de Dost yoğurt fiyatı için Dost markasının bu çeşidini inceleyelim…

Bim yoğurt fiyatları 2024 yılında Dost markasının 2.5 kilogramlık seçenekleri için şu şekildedir:

 • Dost 2.5 KG Yarım Yağlı Yoğurt Fiyatı: 79,50 TL

Bim Yogurt Fiyatlari 11

2- Bim Dost Yoğurt 3 KG Fiyatı

Bim yoğurt fiyatı 2024 listesinde merak edilen bir diğer seçenek olan Dost markasının 3 kg’lık yoğurt çeşitleri, miktar ve fiyat karşılaştırmasıyla oldukça avantajlıdır. Bim 3 KG yoğurt fiyatlarının bu anlamda önemli olduğunu belirtebiliriz.

Bim Dost yoğurt 3 KG fiyatı 2024 yılında şu şekildedir:

 • Dost 3 KG Homojenize Yoğurt Fiyatı: 99 TL

3- Bim 1.5 KG Dost Yoğurt Fiyatı

Bim yoğurt fiyatı ne kadar sorgusunu araştıran kişilerin aradığı yoğurt çeşitlerinden birisi de Dost markasının 1.5 kg’lık seçenekleridir. Dost yoğurt çeşitleri açısından değerlendirildiğinde kısa süreli tüketimler için bu çeşidin oldukça uygun fiyatlı olduğunu belirtebiliriz. Bim yoğurt fiyatları güncel listesinde bu detaylara da yer verelim…

Bim Dost yoğurt fiyatı 2024 yılında 1.5 kilogramlık seçenekler için şu şekildedir:

 • Dost 1.5 KG Yarım Yağlı Yoğurt Fiyatı: 53,50 TL
 • Dost 1.5 KG Homojenize Yoğurt Fiyatları: 57 TL
 • Bim Tava Yoğurdu Fiyatı (Dost 1.5 KG): 72,50 TL

Bim Yogurt Fiyatlari 7

4- Bim Dost Yoğurt 500 GR Fiyatı

Bim küçük yoğurt fiyatlarını araştıran kişiler için Dost markasının 500 gramlık ürünü önerilebilir. Benzeri ürünlere göre oldukça uygun fiyatlı olan bu çeşit, sıklıkla indirim ve kampanyalarda da yer almaktadır. Bim yoğurt fiyatları 2024 listesinde Dost markasının 500 gram seçeneklerini inceleyelim…

Bim Dost yoğurt fiyatları 500 gramlık çeşitler için şu şekildedir:

 • Dost 500 GR Homojenize Yoğurt Fiyatı: 21,50 TL
 • Dost 500 GR Meyveli Yoğurt Fiyatları: 34,50 TL

5- Bim 5 KG Yoğurt Fiyatları

Bim yoğurt fiyatı 2024 listesi için en çok 5 kilogramlık seçeneklerin merak edildiğini söyleyebiliriz. Eker, Dost ve İçim gibi markalarla raflardaki yerini alan bu ürünler, fiyat açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle Dost markasının tüketiciler açısından bütçe dostu alışverişin adresi olduğunu belirtebiliriz.

Bim yoğurt fiyatları 2024 yılında 5 kiloluk seçenekler için şu şekildedir:

 • Dost 5 KG Yoğurt Fiyatı Yarım Yağlı: 149 TL
 • Bim 5 KG Yoğurt Fiyatı (Eker Yarım Yağlı): 139 TL

6- Bim Süzme Yoğurt Fiyatı

Bim’de yoğurt fiyatlarını merak eden birçok tüketici, Dost markasının süzme yoğurt seçeneğini de araştırmaktadır. Bim yoğurt fiyatları açısından süzme yoğurt seçeneklerinin tüketildiğini, sıklıkla takip edildiğini belirtebiliriz. İçerik, lezzet, kalite ve fiyat dengesi açısından uygun olan bu ürünü fiyatını inceleyelim…

Bim süzme yoğurt fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

 • Bim Süzme Yoğurt (Dost 900 GR Kova): 81 TL

Bim Yogurt Fiyatlari 4

7- Bim Yoğurt Fiyatı 2024: Diğer Çeşitler

Bim yoğurt fiyatları 2024 güncel listesi için diğer markaların çeşitlerine de yer verelim. Bim’de yoğurt markası olarak Dost seçeneği ön plana çıksa da İçim ve Eker gibi bilinen markaların da yer aldığını belirtebiliriz. İşte detaylar…

Bim yoğurt fiyatı listesi diğer marka ve çeşitler için şu şekildedir:

 • İçim 3 KG %3 Yağlı Yoğurt Fiyatları: 109 TL
 • Eker Yarım Yağlı Yoğurt Fiyatı 5 KG: 139 TL
 • Eker Probiyotik Yoğurt 900 GR: 44,50 TL
 • Yörükoğlu Yarım Yağlı 5 KG Yoğurt Fiyatı: 149 TL

Bim Yoğurt Çeşitleri ve Fiyatları Hakkında

Bim yoğurt fiyatları güncel listesini sizlerle paylaştık. Güncel fiyat listesi, tüketiciler tarafından takip edilirken aynı zamanda çeşitleri de araştırılıyor. Bim yoğurt çeşitleri, genellikle Dost markasının homojenize ve yarım yağlı yoğurt seçeneklerinden oluşmaktadır. Ayrıca İçim, Eker ve diğer markaların yarım yağlı, probiyotik ve tam yağlı yoğurt çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Genel anlamda Bim’de yoğurt fiyatlarının tüm markalar için en uygun haliyle yer aldığını belirtebiliriz. Bim yoğurt fiyatı açısından en cazip fiyatlarla avantaj sunan marketler arasında yer alıyor.

Bim Yoğurt İndirimi Var Mı?

Bim Dost yoğurt fiyatı 2024 listesi araştırılırken aynı zamanda güncel indirim ve kampanyalar da merak ediliyor. Özellikle Dost markasının sıklıkla indirimlere konu olduğunu belirtebiliriz. Bim aktüel takipçileri için güncel indirimler hakkında bilgiler verelim.

Bim yoğurt indirimi, genel olarak her dönemde aktüel kampanyalarında yer alır. Örneğin önümüzdeki günlerde Dost markasının 5 kg’lık yoğurt seçeneği, 149 TL’lik fiyatıyla cazip bir fırsat olarak sunulacaktır. Bim Aktüel takibi yaparak güncel indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Yogurt Fiyatlari 6

Sıkça Sorulan Sorular

Bim yoğurt fiyatları ile ilgili en sık sorulan soruları sizler için yanıtladık:

1- Bim 3 kiloluk yoğurt fiyatı ne kadar?

Bim’de 3 kg’lık yoğurt fiyatı, Dost markasının homojenize ürünüyle 99 TL’dir. Aynı zamanda İçim markasının %3 yağlı 3 kg yoğurt fiyatları da 99 TL olarak belirlenmiştir.

2- Bim'de satılan Dost yoğurt kimin?

Bim yoğurt fiyatı açısından merak edilen Dost markası, ilgili zincir markete ait olan Ak Gıda firması tarafından üretilmektedir.

Bim yoğurt fiyatları hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden belirtebilir, ayrıca düşüncelerinizi iletebilirsiniz

Kaynak: HABER MERKEZİ