Esra Erol Gerçek ortaya çıktı ve Uğur’un annesi öldü mü, meğer annesi yaşıyormuş Esra Erol Gerçek ortaya çıktı ve Uğur’un annesi öldü mü, meğer annesi yaşıyormuş

Adından sık bahsedilen magazin dünyasına damga vuran ve Kariyeriyle sık sık gündeme gelen Birce Akalay'ın aşk hayatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. İbrahim Selim'le bu gece adlı programına konuk olan Birce akalay özel hayatı ile ilgili bilgiler paylaştı. İşte bu konu hakkında ayrıntılar burada...

BİRCE AKALAY'IN İLİŞKİSİ İLE İLGİLİ ÖZEL HAYATI

Birce Akalay, Hakan Kurtaş'la olan ilişkisini anlattı. Kurtaş'tan 'Çok güzelsin' iltifatını sıklıkla duyduğunu iddia eden ünlü oyuncu, şu itirafta da bulundu: "Kıskanınca yaygara çıkarıyorum!". Birce Akalay, YouTube'da yayınlanan 'İbrahim Selim'le Bu Gece' programına konuk oldu. Meslektaşı Hakan Kurtaş ile ilişkisi olan oyuncu, şunları söyledi: “En çok hangi iltifatı alıyorsunuz? Soruya şu şekilde cevap verdi:

Bi̇rsen Akalay

“Bu aralar çok sevdiğim birinden 'Çok güzelsin' iltifatını duyuyorum. İşin özel kısmı da buydu. Tanımadığım insanlardan en sık aldığım iltifat, uzun yıllardır yaptığım işe yakıştığını düşündüğüm  ve gözlerimi dolduran bir şeydir. “Çok iyisin, hep böyle kalacaksın” diyorlar, hoşuma gidiyor. Birkaç yerden ödül aldık ama aldığımız en büyük ödülün yolda geldiğini düşünüyorum. Bize bakan, bizi seven insanlarla karşı karşıya geldiğimizde her şey çok değerli oluyor. “Sokakta bu tepkiyi görmek beni çok mutlu ediyor.” dedi.

Birce Akalay Yasi

KISKANÇLIK İLE İLGİLİ BU İFADELERE DEĞİNDİ

Akalay, kıskançlık konusunda ise şunları söyledi: “Duygularımı gizleyemiyorum. Eğer kız arkadaşımı kıskanmaktan bahsediyorsak, kıskandığımda büyük gürültü çıkarıyorum. "Allah'a şükür kıskanç biri değilim ama kıskanacak durumda olsaydım gemiyi değil limanı yakardım" dedi.

Muhabir: BADE ÖNDER