Uzman Çavuş Maaşı 2024: Ne Kadar? Komando, Jandarma, Sözleşmeli, Emekli… Uzman Çavuş Maaşı 2024: Ne Kadar? Komando, Jandarma, Sözleşmeli, Emekli…

Yatırımcıların düzenli olarak takip ettiği kripto paraların düşüş nedeni ise merak konusu olurken yatırımcılar ise ne yapacağını araştırmaya başladı. Bitcoin’deki düşüş nedeniyle yatırımcılar arasında büyük bir endişe ortaya çıktı. Yatırımcılar bu düşüşün ne zaman biteceğini merak ediyor.

Bitcoin Dususte

SEBEP HALVİNG OLABİLİR

Kripto paraların lideri ve en çok kazandıran yatırımı konumunda bulunan Bitcoin için işler dakikalar içerisinde tersine döndü.  Her 4 yılda bir gerçekleşen ve kripto para piyasasını tam anlamıyla yeniden şekillendiren Bitcoin'deki halving, Bitcoin madencilerinin blok ödülü olarak aldıkları Bitcoin miktarının yarı yarıya azaltılması anlamına geliyor. Piyasadaki düşüşler hızla devam ederken uzmanlar ise düşüşün sebebini halvinge bağlıyor.

Bitcoin Yatirim

YATIRIMCILARA UYARI

Yatırımcıların dilinden düşürmediği ve sosyal medyada gündem olan bitcoin piyasası hakkında yatırımcılardan” Kripto ile uğraşıyorsak bir gün bile izin yapmanın lüks olduğunu gördük. Evet zararımız çok fazla ama bu piyasaya girerken bu ihtimalleri bilerek girdik. Ve ayrıca telafisi olmayan hiçbir şey yok, yeter ki gayreti ve inancı elden bırakmayalım” ifadeleri paylaşıldı. Ayrıca birçok ekonomistin paylaşımı ise kripto para piyasalarının genel yapısı gereği fiyatların hızlı ve dalgalı bir seyir izlemesinin normal karşılandığı bu nedenle de yatırımcıların uzun vadeli stratejilerine sadık kalarak, piyasa hareketlerine karşı dikkatli ve sabırlı olmaları yönünde oldu.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN