Geçtiğimiz günlerde Bitlis İl Emniyet Müdürü hakkında ortaya atılan iddia sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi. Bombacı Mülayim rumuzlu bir polis, Bitlis İl Emniyet Müdürü ve eşinin kamuya ait aracı kendi özel amaçları için kullandığı iddia etti.

BOMBACI MÜLAYİM POLİS ÇIKTI

Sosyal medyada “Bombacı Mülayim” rumuzu ile Bitlis İl Emniyet Müdürü hakkında bir kamuya ait aracı özel amaçlarla kullanma iddiası ortaya atan kullanıcının Trabzon’da yaşayan bir polis olduğu ortaya çıktı. Olay sonrası Bitlis Valiliği’nde açıklama geldi:

Antalya Döşemealtı'nda 19 Mayıs elektrik kesintisi yaşanacak. Elektrik kesintisi olan ilçenin tam listesi Antalya Döşemealtı'nda 19 Mayıs elektrik kesintisi yaşanacak. Elektrik kesintisi olan ilçenin tam listesi

Bitlis Il Emniyet Mudurlugu Insaati Zey Yapi 4

V.K. isimli polisin, Bitlis Emniyet Müdürlüğü'ndeki görevli polislerden gelen mesajı sosyal medyada paylaşmasıyla büyüyen olay sonrası Bitlis Valiliği açıklamasında "Bombacı Mülayim" rumuzlu polisin paylaşımıyla terörle mücadele eden personelin hedef gösterildiği belirtilirken söz konusu kişiye görüntüleri ulaştırdığı tespit edilen iki polis memurunun da gözaltına alındığı bildirildi.

Valiliğin açıklamasında Bombacı Mülayim rumuzlu kullanıcının evinde yapılan aramalarda çok sayıda gizli ve kişiye özel evrakların bulunduğu belirtildi.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA