Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Ankara’ya giderek CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel ile baş başa görüştü.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Genel Başkan seçildikten sonra Özgür Özel ile ilk kez bir araya geldi. CHP’nin bir önceki Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yakınlığı ile bilinen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı muhittin Böcek’in yeni Genel Başkan Özgür Özel ile diyaloğu Antalya’da son günlerin en çok konuşulan konuların arasında yer alıyordu. Bu akşam soru işaretleri yanıtını buldu. Başkan Böcek Ankara’da Özel ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/11/ozel-Small-1.jpg BÖCEK YENİ GENEL BAŞKANI İLE BAŞ BAŞA GÖRÜŞTÜ 1

Bu ziyaretini sosyal medyadan da paylaşan Böcek şu sözlere yer verdi. “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Antalya’ya verdiğimiz ve bugüne kadar yerine getirdiğimiz sözlerimizi, bundan sonra ya”pacaklarımızı konuştuk. Sayın Genel Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyor, partimiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Antalya’mızı ve ülkemizi birlikte güzel yarınlara taşıyacağız.”

YAPRAK ÖZER antalyaningundemi.com