Bodrum Gazeticiler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Eren Ayhan, Başkan Yardımcısı, Ali Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Turan, Fırat Akay, Baran Akcan, Onursal Başkan Zeki Özkeskin ve cemiyet üyeleri Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ile Belediye Başkanlık makamında bir araya geldi.

THY kabin memuru alımı yapılacak… Başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilecek? THY kabin memuru alımı yapılacak… Başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilecek?

A W193211 03

CEMİYET ÜYELERİ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Cemiyet üyeleri yerel seçimler ve Bodrum Yarımadasının bazı bölgelerinde ihtiyaç duyulan çalışmalar ve kamuoyunun talepleri hakkında Başkan Mandalinci ile fikir alışverişinde bulundu. Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Tamer Mandalinci'ye görevinde hayırlı olmasını temenni etti.

A W193211 04

BGC BAŞKANI YENİ GÖREVDE BAŞARILAR DİLEDİ

BGC Başkanı Ayhan; "Seçim çalışmaları oldukça yoğun geçti. Bizde seçim süreci boyunca her gün sahada görevimizin başındaydık. Oldukça hareketli bir seçim çalışmasını geride bıraktık. Bizler Bodrum'da görev yapan gazeteciler olarak hep, birlik ve beraberlikten yana bir tutum içerisinde olmak istiyoruz. Bu nedenle de cemiyetimizi kurduk. Aramıza yeni katılan üyelerimiz de var. Bizler bu mesleği severek yapıyoruz. İyinin ve doğrunun yanında olmaya devam edeceğiz. Tamer Mandalinci başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

A W193211 05

BODRUMLULAR BENİ HEP SAHADA GÖRECEKLER 

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci "Cemiyet üyelerinin hepsi sahada gördüğümüz gazeteciler. Her birisini tanıyorum. Meslek kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde olması çok önemli. Ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Seçim çalışmaları bitti ve biz görevimizin başındayız. Şu anda ziyaretleri kabul etmeye devam ediyorum ancak ben sahada olmak istiyorum. Bu nedenle önümüzdeki günlerden itibaren Bodrumlu vatandaşlarımız beni hep sahada görecekler. Belediye başkanlığı bunu gerektirir. Ben koltukta oturmaya değil, çalışmaya geldim." diyerek kendini ifade etti.

A W193211 06
Başkan Tamer Mandalinci, BGC üyelerine teşekkür etti ve ziyaret belediye binası önünde hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Kaynak: İHA