Türkiye’nin en çok turist alan şehirlerinden biri hayalet şehre döndü Türkiye’nin en çok turist alan şehirlerinden biri hayalet şehre döndü

Bodrum'da büyük bir heyecan oluşturan Bodrum FK'nın Süper Lig'e çıkmasının ardından gözler Bodrum Stadyumu'na çevrilmişti. Maçların Bodrum'da oynanması için hızlı bir şekilde çalışma başlatıldı. Stadyumu UEFA standartlarına uygun hale getirmek için seferber olan ekipler, stadın Süper Lig maçlarına yetişmesi için gece gündüz çalışmalara başladı.
Futbol İnceleme (2)
Stadyumdaki tadilatları yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ve Bodrum FK Başkan Vekili Selahattin Polat, tadilatlar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Mandalinci ve Polat stadın her köşesini gezerek tadilatın bir an önce bitmesi için çalışmaların daha da hızlanması için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.

Futbol İnceleme (5)

Stadın tadilat sürecinin zaman zaman yerinde inceleyen ve ekipleri seferber eden Başkan Vekili Selahattin Polat ise UEFA standartlarına uygun stat için kolları sıvadığını en kısa sürede tadilatın bitmesi için tüm ekipleri seferber edeceğini söyledi. Tüm Bodrum halkı ise Bodrum'da Süper Lig maçlarının oynanmasını heyecanla bekliyor.

Futbol İnceleme (1)
Öte yandan, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit ve Bodrum İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Dumruk da geçtiğimiz günlerde stada gelerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kaynak: İHA