Serdar Ortaç konserde zil zurna sarhoş oldu, sahnede ayakta duramayan Ortaç’ı o hali olay oldu Serdar Ortaç konserde zil zurna sarhoş oldu, sahnede ayakta duramayan Ortaç’ı o hali olay oldu

Bülent Ersoy'un ihtişam ve lükse olan tutkusu ile biliniyor. Her zaman pahalı kıyafetler almayı seven diva, beğendiği kürk mantoyu 2021 yılında 450.000 TL'ye satın aldı ve büyük tepki gördü. İşte aldığı saat hakkındaki ayrıntılar..

Bülent Ersoy Rolex Saat

BÜLENT ERSOY'UN SAATİ SERVET DEĞERİNDE 

Bülent Ersoy'un herkes mücevherlere olan takıntısını bilir. Ama bu sefer yok arttık dedittiren ihtişamlı, elmas ve pırlanta kalıplı bir saat alan Bülent Ersoy hayranları tarafından tepki aldı. Daha önce ''kafam kadar büyük'' tabirini dedirttirecek pahalı bir mücevher yüzük alan Ersoy bu sefer meblağın yüksek olduğu ışıl ışıl parlayan rolex markalı saat aldı. Ersoy daha önce 2 milyon TL ye yüzük almıştı.

Roma Rakamlı Elmaslı Saat

Şimdi ise bununla yetinemeyen Ersoy kendisine elmaslı ve pırlanta kaplı saat aldı. Biraz daha yakından bakıldığında saatin üstünde roma rakamlarından oluştuğu görülüyor. Saatin yaklaşık 1 milyon TL olduğu tahmin ediliyor.

Muhabir: STAJER MUHABİR REMZİYE KAYA