Ünlü oyuncu Burcu Biricik, hamilelik sürecinde çektiği pozlarla sosyal medyada büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu ortaya çıkan ve bir kız bebek bekleyen Biricik, eşi Emre Yetkin ve yönetmen Buğra Alkıroğlu ile çekilen esprili fotoğraflarını paylaştı.

SOSYAL MEDYA BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Biricik'in hamilelik pozları, sosyal medya kullanıcılarından büyük beğeni aldı. Takipçileri, Biricik'in hamilelik sürecindeki mutluluğunu ve pozitif enerjisini yorumlarla ifade etti. Ünlü isimlerden de Merve Dizdar, Demet Evgar, Pınar Deniz, Enis Arıkan ve Ecem Özkaya gibi pek çok ünlü isim, Burcu Biricik'e tebrik ve sevgi dolu yorumlarla destek verdi.

BİRİCİK'İN HAMİLELİK SÜRECİ

34 yaşındaki oyuncu, hamilelik sürecini medya ve takipçileriyle paylaşarak hayranlarına sürpriz bir mutluluk yaşatmıştı. Biricik, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, hayatını yavaşlatma ve dinlenme dönemine girdiğini belirtmiş, bu süreçte senaryo okuduğunu, arkadaşlarını ziyaret ettiğini ve oyunlara gittiğini ifade etmişti.

Son dakika... Dünyaca ünlü model Samantha Fox Antalya'da... Samantha Fox Kaleiçi'nde dansöz oynattı... Son dakika... Dünyaca ünlü model Samantha Fox Antalya'da... Samantha Fox Kaleiçi'nde dansöz oynattı...

Burcu Biricik 3

AİLE FOTOĞRAFIYLA MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu, eşi Emre Yetkin ve yönetmen Buğra Alkıroğlu ile ayna karşısında çektirdikleri esprili fotoğrafı paylaşarak takipçilerine hamilelik sürecindeki keyifli anları gösterdi. Bu paylaşım, hayranlarının ve ünlü isimlerin sevgiyle karşılanmasının yanı sıra, sosyal medyada hızla paylaşıldı.

Burcu Biricik

HAMİLELİK POZLARIYLA GÜNDEMDE

Burcu Biricik'in hamilelik pozu, sadece takipçileriyle değil, magazin gündeminde de büyük ilgi gördü. Ünlü oyuncunun bebek bekleyen annelerle paylaştığı bu mutlu anları, herkes tarafından sevgiyle karşılandı. Biricik'in hamilelik süreci, sosyal medyada ve magazin dünyasında konuşulan bir konu haline geldi.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDULREZZAK KILIÇ