Ünlü sunucu olan güzelliği ile gündeme damga gibi vuran Burcu Esmersoy Nazım Akmandil, ile italya da dünyaevine girdi. Burcu Esmersoy'un hayranları evlendiği Nazım Akmandil'in hayatını merak ediyor. Peki Burcu Esmersoy Nazım Akmandil'in eşi kim, kaç yaşında? Nazım Akmandil'in mesleği nedir? İşte bu konu hakkında ayrıntılar...

Burcu Esmersoy Nazım Akmandil

Bahar’ın Timur’u Mehmet Yılmaz Ak’ı eski hali şaşırttı, görenler ne kadar değişmiş dedi,  Yalan Dünya dizisindeki görüntüleri ortaya çıktı Bahar’ın Timur’u Mehmet Yılmaz Ak’ı eski hali şaşırttı, görenler ne kadar değişmiş dedi, Yalan Dünya dizisindeki görüntüleri ortaya çıktı

NAZIM AKMANDİL KİMDİR?

30 yaşındaki Nazım Akmandil yazılımcı olarak tanınıyor. Akmandil cep telefonlarındaki oyunların yazılımları üzerine araştırma yapıyor. Arkadaşlarıyla birlikte kurduğu Good Job Games'in sahiplerinden Akmandil'in sahibi olduğu şirketin önde gelen mobil uygulama şirketlerinden biri olduğu belirtiliyor. Nazım Akmandil ile Burcu Esmersoy geçen sene nikah masasına oturdu.

Nazim Akmandil Burcu Esmersoy

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Burcu Esmersoy, Beşiktaş Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu. Burcu Esmersoy, New York Üniversitesi'nde Otelcilik, Turizm ve Spor Yönetimi okudu. 1997 yılında Japonya'da katıldığı ve Türkiye'yi temsil ettiği güzellik yarışmasında "Miss International" seçildi. "Dostluk Güzeli" oldu. 1998 yılında Günel Zeynalova-Didem adlı videoda Didem karakterini canlandırdı. Kanal D'de çocuk programlarının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Diyalog ve Sunuculuk okulu'ndan  derece yaparak mezun oldu. 2000-2005 yılları arasında CNN Türkiye'nin spor bölümünde dış haber muhabiri, muhabir ve spor spikeri olarak çalıştı.

Burcu Esmersoy, Formula 1 yarışlarını yerinde gözlemledi ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren bir romantik komedi filminde küçük bir rol oynadı. 2014 yılında TV8'de yayınlanmaya başlayan Ver Fırınada ve 2015 Mart ayında başlayan Komedi Türkiye'nin sunuculuğunu yapıyor.

Nazım Akmandil

Nisan 2006'da NTV kanalı "Spor Servisi" adlı programda sunuculuk yaptı ve ayrıca NTV Spor'da programlar yaptı. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüleri yarışmasında sunuculuk yaptı. Popstar 2013'ün sunucusudur.

Ayrıca Evo Otomobil dergisi ve NYC dergisinde yazıları yayınlanan Burcu Esmersoy, çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Muhabir: BADE ÖNDER