Yeşilova ilçesi Koyunlar Çeşme Mahallesi'nde meydana gelen olayda daha önceden ortaya çıkan husumet bulunan akraba iki aile fertleri arasında geçen 27 Haziran Perşembe gecesi kavga çıktı.

KAVGA, GENÇ ADAMI HAYATTAN KOPARDI

Babası Ramazan Y. (49) ve kardeşi Hasan Alp Y. (18) ile Mehmet K. (55) ve oğlu Volkan Korkmaz'ın (30) aralarında kavga ettiğini gören Muammer Y. (24) evde bıçaklanarak kavgaya dahil oldu. Muammer Y., Volkan Korkmaz'ı üyelerinin çeşitli yerlerinden bıçakla yaraladı. Bu sırada kavgayı bırakmak isteyen Bilal T. (28) kalçasından bıçaklanarak yaralandı.

Burdur Kavga Ölen Adam

Aydın’da denetim yapıldı… Yasadışı faaliyetler için önlem alınacak Aydın’da denetim yapıldı… Yasadışı faaliyetler için önlem alınacak

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olayda yaralananlar önce Yeşilova Devlet Hastanesi'ne, ardından da Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Karın bölgesinden alınan bıçaklı darbelerle ağır yaralanan Volkan Korkmaz ameliyata alındı.

Korkmaz daha sonra tedavisi için Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Polis tarafından gözaltına alınan şüpheli olaydan şüphelenen Muammer Y. ise emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklandı. Isparta'da 3 saatlik yoğun bakımda tedavi süren Volkan Korkmaz bugün hatırasını yitirdi.

Kaynak: DHA