Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ikinci döneminde işi sıkı tutuyor. İkinci döneminin başlamasının ardından Genel Sekreter Yardımcısı Tuncay Sarıhan'ı görevden almıştı. Başkan Böcek daha sonra da 3 şube müdürünün yerini değiştirerek gündeme gelmişti.

Başkan Böcek bu değişiklikleri yaptıktan sonra da hayli sert bir genelge yayınlamıştı. Genelge ile Başkan Böcek personelin işe giriş saatinden, kılık kıyafetine kadar daha önce konulan kurallara uyulmasını istemişti.

Antalya Buyuksehir Belediyesi

MESAİ 08.30'DA BAŞLAYACAK

Geçtiğimiz haftaya ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncer damgasını vurdu. Sabah 08.30’da daire başkanlarını toplantıya davet eden Tuncer, önce toplantıya geç gelenlerin alınmayacağını duyurdu. Toplantıda da sert açıklamalar yapan Genel Sekreterin bundan böyle tüm daire başkanlarının saat 08.30’da görev başında olmalarını istedi.

Bununla da yetinmeyen Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Çevikol Tuncer bundan böyle daire başkanlarının işe geliş saatlerinin kontrol edileceğini ve kurallara uymayanlar hakkında işlem yapılacağını söyledi.

ATSO Başkanı belli oldu! Bahar’ın yerine Hacısüleyman ATSO Başkanı belli oldu! Bahar’ın yerine Hacısüleyman

Genel sekreterin bu tavrı personel arasında, “Bu beş yıl sert geçecek” yorumlarına neden oldu.

Muhabir: YAPRAK ÖZER