Kan Çiçekleri Dilan Kim? Yağmur Yüksel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Kan Çiçekleri Dilan Kim? Yağmur Yüksel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

"Organize İşler", "Ekşi Elmalar" ve "Vizontele" gibi sevilen yapımların yönetmenliğini üstlenen Yılmaz Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde Model Cansu Taşkın ile dudak dudağa olduğu anlar kamuoyuna yansıdı. İkilinin samimi olduğu anlara ilişkin görüntüler Taşkın tarafından kamuoyuna sunuldu. Erdoğan, görüntülerin kendisinden habersiz bir şekilde çekildiğini öne sürerek, izni olmadan medyaya sızdırıldığını iddia etti. Olayın ardından Yılmaz Erdoğan'ın, Taşkın hakkında hukuki süreci başlattığı öğrenildi. Detaylar aşağıda...

T25 Yilmaz Erdogan Ve Cansu

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMA NEDENİ BELLİ OLDU

Türk sinemasının ve televizyonunun usta ismi Yılmaz Erdoğan'ın ünlü model Cansu Taşkın ile samimi görüntüleri geçtiğimiz günlerde medyaya sunuldu. Erdoğan, kendisinin görüntülerinin izinsiz bir şekilde paylaşıldığı gerekçesiyle Cansu Taşkın ve kardeşi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Yilmaz Taskin

Söz konusu görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Erdoğan'ın avukatlarına iki isim için dava açması yönünde talimat verdiği öğrenildi. Erdoğan'ın iki kız kardeşi dava edeceği kanun maddesinde "TCK 134. Madde "Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Yilmaz Erdogan Ve Cansu Taskin

Gizliliğin görüntü veya seslerin kayda alınması suretiyle ihlal edilmesi halinde, verilecek ceza bir kat artırılır" ifadelerinin yer aldığı görüldü. 

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA