Türkiye’nin en iyi seslerinden biri olan ünlü sanatçı Cem Adrian Antalya’ya geliyor. Bayram ‘da Antalya Konyaaltı Sponge Pub 14 Nisan Pazar sahne alacak olan ünlü şarkıcı Cem Adrian Antalyalı hayranlarına keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor…

Cem Adrıan Antalyada Nn

Bayramda 'Venera Ensamble' keyfi Bayramda 'Venera Ensamble' keyfi

DUYGUSAL ŞARKILARIYLA RUHLARA DOKUNACAK

Cem Adrian hayranlarını heyecanlandıran bu konserde, duygusal şarkılarıyla ruhlarına dokunacak ve hislerini müziğe tercüman edecek. Sahne performansıyla izleyicileri büyüleyen Adrian, müzikal yeteneğiyle alkışları üzerine çekmeye hazırlanıyor. Ünlü şarkıcı Cem Adrian hayranları ve müzik tutkunları için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu konser, geçmiş performanslarıyla beğeni toplayan Adrian'ın, sahnedeki büyüleyici enerjisini yeniden hissetmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Cem Adrıan Antalyada Bb

UNUTULMAZ BİR MÜZİK ZİYAFETİ

Konser biletlerinin online satışa sunuldu. Bu unutulmaz deneyimi yaşamak isteyenlerin, biletlerini önceden temin etmeleri önemle tavsiye ediliyor. Sponge Pub Konyaaltı'da gerçekleşecek olan Cem Adrian konseri, izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti vaat ediyor. Bu muhteşem geceye tanıklık edin ve Cem Adrian'ın konseri kaçırmayın.

Muhabir: Şeyda Tütgün