Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci'nin gizemli geçmişi, gün yüzüne çıkmaya devam ediyor! Düvenci'nin hayatında iz bırakan ilk eşi, hiç kimsenin beklemediği bir isimle ortaya çıktı. Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz yıldızıyla, adeta bir film sahnesinden fırlamış bir evlilik yaşayan Ceyda Düvenci'nin eski eşiyle ilgili detaylar şaşkınlık yaratıyor.

İLK EVLİĞİ MERAK UYANDIRDI

2000'li yılların başında geniş kitlelerce sevilen dizi Kurtlar Vadisi'nin yıldızı olarak tanınan isimle evlenen Düvenci, o dönemde başlayan ve kısa süren evliliğiyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İkilinin arasındaki ilişkinin detayları bugüne kadar sır gibi saklanırken, Ceyda Düvenci'nin bu sırlı evliliği hakkında merak edilenler bir bir gün yüzüne çıkıyor.

Engın Akgun Aa

CEYDA DÜVENCİ’NİN İLK EŞİ KİM?

Ceyda Düvenci'nin Kurtlar Vadisi'nin ünlü oyuncusu Engin Akgün ile 2008-2013 yılları arasında evli kaldığı biliniyor. Bu evlilikten Melisa Nur Akgün adında bir kızları oldu. Ünlü oyuncunun ilk eşi olan Engin Akgün ile olan evliliği, Ceyda Düvenci'nin hayranlarını şaşırttı ve dikkatleri üzerine çekti. Özellikle Kurtlar Vadisi'nin popülerliğiyle tanınan Engin Akgün'ün, Ceyda Düvenci'nin hayatındaki önemli bir dönemi temsil ettiği belirtiliyor.

Engın Ceyda 1

CEYADA DÜVENCİ’NİN EVİLİLİK MACERASI ŞAŞRTI

Güçlü Mete ile olan mutlu ilişkisiyle şu sıralar adından sıkça söz ettiren Ceyda Düvenci'nin geçmişteki evlilik macerası, hayranlarını şaşırtıyor. Küçük bir televizyon dramasına konu olabilecek sürpriz dolu evlilik hikayesinin perde arkasındaki detaylar ise henüz netlik kazanmış değil.

Guclu Mete Kimdir Ceyda Duvencinin Yeni Sevgilisi Kim

HEM ÖZEL HEM KARİYERİYLE GÜNDEM OLDU

Ceyda Düvenci'nin kariyerindeki yükselişin yanı sıra özel hayatındaki dönemeçler de magazin dünyasında yakından takip ediliyor. Kurtlar Vadisi'nin yıldızıyla yaşadığı şaşırtıcı evlilik deneyimi, Düvenci'nin hayranlarını ve sevenlerini büyük bir merak içinde bırakıyor.

Şevval Sam’ın oğlu Taro Emir Tekin kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor Şevval Sam’ın oğlu Taro Emir Tekin kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç