Son dönemlerde iş hayatından çok aşk hayatıyla gündeme gelen Ceyda Düvenci, yine aşk hayatıyla gündeme geldi. Ceyda Düvenci’nin eski eşi şaşkınlık yarattı. Ceyda Düvenci’nin bir dönemin yakışıklı oyuncusu olan ve son yıllarda ortalıkta görünmeyen eski eşi görenleri hayrete düşürdü. Ceyda Güvenci’nin eski eşi bakın kim çıktı.

0X0 40 Plus Yontemiyle 13 Kilo Verdi 46Lik Ceyda Duvenci 26Sina Geri Dondu Gobegi 5 Cm Incelten Formul 1710513852473

BÜLENT ŞAKAKLA EVLİLİĞİNİ BİTİRDİ

Bülent Şakrak’la evliliğini bitiren Ceyda Düvenci magazin gündeminden düşmüyor. Düvenci’nin hayatı merak konusu olurken, Düvenci’nin Bülent Şakrak’tan önce yaptığı evlilikler araştırmaya başlandı. Araştırmalar sonucu ortaya çıkan gerçek Ceyda Düvenci’nin hayranlarını şoka uğrattı. Ceyda Güvenci’nin eski eşi bakın kim çıktı.

Ceyda Duvenci Ile Bulent Sakrakin 8 Yillik Evliligi Son Buldu Bosanma Sonrasi Ilk Paylasim 1689238311 0713

KAAN GİRGİN KİMDİR?

1993 yılında ilk kez bir bankanın reklam filminde kamera karşısına geçen Kaan Girgin bu projesiyle şöhreti yakalamıştı. ‘Bay Pardon’ olarak hafızalara kazınan ve yakışıklılığıyla bir döneme damga vuran Kaan Girgin’in son hali merak konusu oldu.  

Bir süredir ekranlardan ve gözlerden uzakta yaşam süren Kaan Girgin'in değişimi görenleri hayrete düşürdü. Son halini Instagram hesabından paylaşan ünlü oyuncunun son halini görenler tanımakta güçlük çekti. Hayatı boyunca dört evlilik yapan iki çocuk babası Kaan Girgin’in son hali merak konusu oldu.

2 Tcgv

KAAN GİRGİN’İN KARİYERİ 

17 Eylül 1967’de Ankara’da dünyaya gelen Kaan Girgin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde mimarlık okurken okulda yaşadığı sorunlar nedeniyle eğitimini yarıda bırakmıştı.  Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Girgin, İstanbul Şehir Tiyatroları'na girmişti.

K Lwjz

1993 yılında bir bankanın reklamlarında boy gösteren Kaan Girgin herkes tarafından ‘Bay Pardon’ olarak tanınmıştı. 1996 yılında 'Gözlerinde Son Gece' isimli dizide Türkan Şoray ile birlikte kamere karşısına geçmişti. Askerlik görevini ise Serdar Ortaç ile birlikte 2000'de 28 gün bedelli olarak Sivas 5. Eğitim Tugayında yapmıştı.

Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi? Survivor Aleyna ile Sercan Yıldırım sevgili mi?

DİKKAT BEBEK VAR

Ünlü oyuncu, Gece, Melek ve Bizim Çocuklar, Bir Sonbahar Hikayesi, Gözlerinde Son Gece, Böyle mi Olacaktı, Şampiyon, Bir Salkım Üzüm, Bir Aşk Hikayesi, Gelin, Lale Devri, Dikkat Bebek Var gibi yapımların da bulunduğu çok sayıda yapımda kamera karşısına geçmişti.

Kaan Girgin en son ise 2014-2015 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle televizyon ekranlarında yer almıştı. Kaan Girgin, 237'den 257. bölüme kadar yer aldığı dizide Can Bey karakterine hayat vermişti.

Kaan Girgin Ceyda Duvenci G4X3

2017 yılında ise Her Şey Mümkün adlı sinema filminde Mert rolünü üstlenmişti. Bir süredir gözlerden ve ekranlardan uzakta yaşam süren Kaan Girgin’in son hali merak konusu oldu. İşte Kaan Girgin’in yıllar içindeki değişimi ve yaptığı evlilikler…

KAAN GİRGİN’İN EVLİLİKLERİ

Kaan Girgin ilk evliliğini 4 Temmuz 1993’te balerin Canan Yakacık ile yapmıştı. Çiftin Mayıs 1995'te Oğul adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya gelmişti. Kaan Girgin ile Canan Yakacık 2000 yazında boşanmıştı.

Kaan Girgin ikinci evliliğini ise 'Dikkat Bebek Var' dizisinde birlikte rol aldığı meslektaşı Ceyda Düvenci ile yapmıştı.  6 Ekim 2000’de hayatını birleştiren Ceyda Düvenci ile Kaan Girgin sadece iki yıl evli kalmış ve 2002’de evliliklerini noktalamıştı.

10 Sezg

2005 yılının Eylül ayında Dr. Seran Havva Göçer ile üçüncü evliliğini yapan Kaan Girgin ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Serap adında bir kızı olan çift 2008 yılında boşanmıştı.

2013 yılında sunucu ve haber spikeri Nurdan Hüsrev ile dördüncü evliliğini yapan Kaan Girgin bu evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamamış ve kısa sürede boşanmıştı.

Muhabir: HABER MERKEZİ